Открытый международный фестиваль современного искусства "Левый Берег"

Открытый международный фестиваль современного искусства "Левый Берег"
Адрес:
пр. Свободи, 28
Размещение:
Центр
Телефон:
050 430 53 85
Веб-сайт:
www.livyjbereh.lviv.ua
Количество мест:
120
:
12 UAH
:
10 UAH
 • Українська мова
 • English
 • Русский
 • Polski
 • Deutsch
 • Wi-Fi

Свирели и трубы, кастаньеты и маракасы – это далеко не полный список того, что Вы найдете на стенах этого заведения. К тому же, на всем этом Вы можете попробовать поиграть.

«Левый Берег» – это фестиваль-ресторация, ведь проявления современного искусства- экспозиция живописи, живые концерты, кулинарные вечера, творческие встречи- здесь проходят постоянно.

Print 

12

 • snutez05-08-2010 14:57ответить

  Гарне місце, воджу туди людей, котрі вперше у Львові :)

 • leo17-04-2011 11:37ответить

  Коментар Дуже гарне місце, гарний інтерєр, картини, але страви подали аж за 40 хв., салат з морозилки ще з льодом, ледве вдавили в себе

 • KF04-02-2013 12:54ответить

  На дубових брусах закладений фундамент театру Скарбка (Заньковецької) який знаходиться поруч!!! Оперний стоїть на монолітному стрічковому фундаменті! Не вішайте туристам "лапшу на вуха".

 • jane10-02-2013 21:00ответить

  KF, wtf? Львів оповитий легендами!!! Тут стільки щодня "вішають", що то "капєц" повний!!! Ви так до всіх екскурсоводів чіпляэтесь?? Бо інакше, що вони мали б розказувати? А як щодо самого закладу?

 • VIKI12-08-2013 14:50ответить

  Місце затишне,приємне. Кухня сподобалась,смачно і не довго чекали.Медовуха теж супер класна ! Із задоволенням завітаю ще раз ,рекомендую !

 • олена05-12-2013 21:04ответить

  була тут 27.11.2013року - і скажу чесно , я просто в ауті )) ДДуже приємне місце , наповнене хорошими людьми і дуже смачною їжею ( брала салат з гусячим філе і стейк з самого СССттрауса *))))) задоволена і прийду ще 1000 раз ...бажаю успіху

 • Марія28-09-2014 12:10ответить

  місце приємне, затишне,але є одне "але"- не розумію,для чого вони запитують чи є картка локаль,якщо ніколи не нараховують на неї бофонів,в мене така ситуація вже 3 раз !!!!!!!!!!!

 • Поліна18-11-2014 21:23ответить

  А хотите прикол? Я хотела забронировать столик на новый год в этом кафе, мне пообщеали всю информацию выслать на e-mail и что вы думаете, за 2(!) дня никто ничего не выслал. Позвониля я в этот Левы берег на 3й день, мне снова клятвенно пообещали все выслать и ни ответа, ни привета! Моему возмущению нет предела, я даже на их страничку в facebook писала - реакции ноль! Короче, я не хочу уже там ничего отмечать и вообще овес за лошадью не бегает. Осталось довольно мерзкое ощущение от такого рода "сервиса". фу!

 • Олена02-01-2015 20:22ответить

  Привіт! Хочу поділитись коментарем щодо обслуговування в цьому хамському закладі. Заходила сьогодні із чоловіком, навіть пощастило відразу сісти за вільний столик. Підходить офіціантка і каже, що якщо вас двоє, то ми двох посадити не можемо. Вказуючи на кількох хлопців, які стояли в проході і теж хотіли сісти. Такого хамства і глупої обмеженості в питанні виборі клієнтів в Європі не зустрнеш!!!!!! Як взагалі таке питання може виникати???? Вони, ще зазіхають на титул європейського закладу??? Зажеливі і абсолютно неосвічені ні працівники ні, відповідно, менеджмент закладу. Мабуть керівник не має жодного відношення до процесів управління і йому не відоме правило 3/7. Людина, яка задоволена, їх закладом поділиться із цим із 3-ма людьми. Відвідувачі, яким відверто плюнули в обличчя поділяться із цим із 7-ма людьми. Щасти Вам - хами!

 • Вова13-03-2015 22:52ответить

  Згідний з Оленою. Теж саме мені заявили працівники закладу. вважаю це неправильним

 • Бодя03-05-2017 13:01ответить

  Вчора зайшли до "Лівого берега" з дружиною. Думали, що все буде як раніше, а раніше нам там було до вподоби. Натомість побачили куценьке меню з 10 позицій, запідозрили щось не те, замовили на пробу лише одну страву (кнелі) - і не помилилися. Замість заявлених 250 грамів там було хіба 80-100. Обслуговування більш ніж посереднє. Коротше, тепер "Лівий берег" - то просто розводняк для багатеньких приїжджих. Крім суперового інтер'єру ніц цікавого.

 • Катерина23-09-2017 15:03ответить

  Вперше пишу негативний відгук. Моя сестра ОТРУЇЛАСЬ. Докладніше: Дуже хотіли попасти в цей ресторан. Імітація річки?...не марнуйте час (та це так перше враження), думали все компенсується смачними раками та мідіями. Обслуговування сподобалось, всі такі уважні і привітливі. Навіть година очікування замовлення не зіпсувало враження. Але коли принесли замовлення - я була вшоці. Картопля, пару раків, 5 мідій. І знову оптимізм - може хоча б смачно дуже. Але НІ. Запах вчерашньоії юшки, резинові раки, слизькі мідії. Спробувала та їсти не стала. Натомість голодна сестричка втамувала голод...і дарма...результат - сильне отруєння. Два дні відходила. Я натомість замовила дисерт "Вишня у коняку". Смак нагадуэ вчорашню манку з 3(!) вишинками. Можливо тільки нам так пощастило! Коротше не раджу цей ресторан.

Введіть код:

Заведение на карте

 • Посмотреть на maps.google.com