Океан Ельзи з симфонічним оркестром (+ відео)

back
У Львівській опері 20 грудня 2011 "Океан Ельзи" дав два концерти із симфонічним оркестром.

"Концерт був надзвичайним. Майже всі пісні зал співав разом зі Славком", – розповіла в коментарі VisitLviv.net Христина Тузяк, котра відвідала концерт "Океану Ельзи" з симфонічним окрестром. Концерт було організовано компанією "Дік-Арт".

Глядачі тричі викликали музикантів "на біс", а останнього разу голосно тупотіли ногами і кричали: "Відпусти!". Тож довелось Славку Вакарчуку заспівати цю вже традиційну пісню.

"Я завжди мріяла побувати в Оперному на "Океані Ельзи", тому скажу, що, не зважаючи на шалено дорогі квитки, Опера і симфонічний оркестр вартували цього", – підсумувала Христина.
фото та відео: Тарас Чайківський

будьте в курсі львівського життя - ми на Facebook, Twitter, LiveJournal та Вконтакте


11Відгуки Відвідувачів

 • Anya21-12-2011 19:52відповісти

  дуже-дуже дякую за концерт!!!

 • Ярослав22-12-2011 10:02відповісти

  Концерт дійсно надзвичайний!!! Молодці!!!

 • Ярослав22-12-2011 10:21відповісти

  Але хочеться також висловити свою думку щодо публіки... Як на мене занадто серйозно сприйняли цей концерт люди в партері (балконів мені не було видно). Починаючи десь з середини концерту, коли почався справжній океанівський рок і драйв всидіти на місці було важко, але партер вперто не вставав. Якшо ще можна зрозуміти поважну VIP публіку в перших рядах, то задня половина партеру могла б підтримати улюблений гурт, тим більше, що сам Вакарчук, як міг заводив і жестами просив публіку забавлятись. Забавлявся лише останній ряд, в якому я і перебував, і весь концерт стикався з обуренням поважних дам в передостанньому ряді, які напевно так і до кінця концерту не зрозуміли, що попали вони не на концерт Поплавського, а на Океан Ельзи, і дочекатись від них не те шоб якихось танців чи драйву, а банальних оплексів було нереально. А щодо партеру загалом, то повторююсь, що весь концерт всі вперто сиділи і лише друга чи третя пісня на біс і вигуки хлопця з нашого останнього ряду - "Встаєм і танцюєм" змусили нашу поважну публіку підтримати наш улюблений Океан Ельзи.

 • Ярослав22-12-2011 10:41відповісти

  Це про концерт о 21:00...

 • Юлія22-12-2011 13:50відповісти

  Погоджуюсь цілком з Ярославом. Те саме було і на концерті о 18:00. При чому, навіть на 3 балконі добра половина людей сиділа і в самому кінці. Прикро якось.

 • Ярко22-12-2011 15:11відповісти

  смішно читати оце про "не танцювали"... Оперний - це Оперний, танцювати ходять у інші місця ;-)

 • Ярослав22-12-2011 16:55відповісти

  Оперний - це Оперний, а Океан Ельзи - це Океан Ельзи!!! Я не кажу, що треба було робити там дискотеку, але принаймні стоячи підтримати свій улюблений гурт, не лише в останніх двох піснях можна було... В них був ліричний проект в Опері - "Вночі" на якому можна було сидячи відпочити... Але на такому драйві який був цього разу сидіти було важко... Але наші люди справились з цим важким завданням... Молодці!!!

 • Настя23-12-2011 10:49відповісти

  Ярославе, як же я з Вами згодна!!!!!!!!!Концерт ще не встиг розпочатись як нам (нас було троє у останньому ряду партеру) почали робити зауваження що ми голосно плескаємо в долоні, потім що підспівуєм...На пісні "Ой чий той кінь стоїть" пані попереду запитала "Дівчата ви що на весіллі!?", постійно погрожувала покликати охорону.....трохи дивно. Якось у Києві з цим проблем не було, сусіди тільки захоплено казали " Ой, дівчатка, ви такі молодці, всі пісні знаєте, підготувались".....Ось так Ще трохи не зрозуміло навіщо було брати на концерт дітей, що та дитина в 9 років (ну так мені здалося) може зрозуміти? Як написав Вакарчук "...Львів є Львів")))) Все рівно ми шалено задоволені - натанцювались, наспівались на останніх піснях були під сценою. Проблема в тому, що у Львові немає місць, де гурти такого формату можуть виступати...надіюсь що в наступному році Океан Ельзи збере нас на Львів-Арені, в теплу пору звісно)))))))

 • Ярослав23-12-2011 15:51відповісти

  Як написав Вакарчук "...Львів є Львів"))))... А де він таке написав???

 • Anna23-12-2011 18:56відповісти

  отут: twitter.com/s_vakarchuk

 • Julia09-01-2012 13:21відповісти

  Я була на концерті о 21.00 на "галерці". І здивована не менше вашого, тим що молодь сиділа "приморожена". Танцювали і співали тільки ми з подругою та ще пару хлопці з іншого краю. Всі решта сиділи і не розуміли чого це ми так виспівуємо. Ми йшли на концерт з надією. що буде багато молоді, на "галерці" тим більше, бо де ж студентам гроші на дорогі білети дістати. Але я вражена була і вважаю, що публіка у Львові закомплексована. Львову справді бракує сучасного залу для таких заходів... А концерт був чудовий, я отримала масу задоволення від улюбленого Океану Ельзи.

Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини