Львів на туристичній виставці «ITB-2013»

back
Львів презентували на найбільшій туристичній виставці Європи!

Міжнародна виставка ITB Berlin 2013 - це одна з найважливіших цьогорічних подій у сфері міжнародного туризму. Основна мета виставки полягає у всезагальній  презентації туристичного потенціалу різноманітних країн світу, висвітлення найбільш важливіших віх їх історії, надання та публічне поширення інформації про ці країни, а також анонсування місць відпочинку для майбутніх туристів.

Десь з середини  60-х років ХХ-го століття, щороку в середині березня в Берліні гучно проходить туристична виставка ITB, котра  згідно статистичним показниками за останні роки набула шаленої популяризації та стала однією з наймасштабніших подій в сфері туристичного бізнесу. Тому участь будь-якої країни у такій події - це можливість для неї якісно зарекомендувати себе на міжнародній арені і таким чином привабити до себе наплив нових туристів, тощо.

У 2013 році до програми Міжнародної виставки ITB в Берліні долучилась і наша країна.  У рамках стенду України приймали участь такі міста як: Донецьк, Одеса, Харків, Крим, Севастополь, Черкаси, Луцьк, Львів та Буковина-Поділля.

Однак з усіх презентованих "українських перлин", напевно, все ж таки особливої уваги заслуговує  саме презентація міста Львів! 

Зазначимо, що після ЄВРО-2012, це перша офіційна поява "західноукраїнської столиці України" на такому високому й публічному міжнародному рівні. Отже, радіємо з подвійною силою, бо присутність Львова стало домінантним пунктом уваги міжнародно-туристивної публіки берлінського з'їзду.


Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини