Літературна кав'ярня "Кабінет"

Літературна кав'ярня "Кабінет"

back
У цій кнайпі ви зможете не лише посмакувати страви з галицької кухні, але й корисно провести час, читаючи книжки та журнали, які знаходяться тут.

Завітавши до «Кабінету» відвідувач опиняється у старовинній галицькій читальні із антикварними столиками та диванчиками, стелажами книжок та літературною атмосферою.

У цій кнайпі ви зможете не лише скуштувати смачні страви з галицької кухні, у спокійні, затишній атмосфері, насолоджуючись легкою музикою, але й корисно провести час, читаючи книжки та журнали, які знаходяться тут.

У «Кабінеті» щотижня проводяться літературні вечорів, на які запрошують відомих письменників, діячів культури , інтелектуалів та просто цікавих осіб, для яких відпочинок не уявляється без хорошої літератури і приємної розмови.

У закладі працює два зали. Перший поверх – зручні крісла та легкий джаз, підвальний поверх – для неформальних зустрічей. Також для любителів азарту можна відволіктись за партією у більярд. 


2Відгуки Відвідувачів

  • Малий22-12-2011 17:34відповісти

    Там взагаліто не дуже затишно,бо дуже накурено,хіба в підвалі і то - відчуваєш себе щурякою нікчемною. Але з тих всіх формальних проблем можна знайти і приємні моменти: офіціанточка Іруся(світла)дуже хороша дівчина,і я її дуже сильно люблю,а вона дурепа мене марозиться і навіть не піднімає трубку.((( А Іра (темна) - дуже приємна і хороша дівчина.

  • Малий22-12-2011 17:38відповісти

    Ти б Ірка хоть совість мала!!!Можна підняти трубку,хоч раз а не лазити зі всякими...Я захожу в той нікчемний кабінет а тебе нема,я тебе люблю все одно якою б ти не була.

Написати відгук
Введіть код:

    Заклад на карті

    • Подивитись на maps.google.com