У Львові вперше відзначили "День ресторатора"

back
У неділю, 27 лютого, у Львові святкували "День ресторатора". У рамках заходу відбувся кулінарний майстер-клас за мотивами кухні турецьких сулатанів "Смачний Стамбул".

Ведучою дійства була Ольга Тихонова – представник Міжнародної асоціації професіоналів в області кулінарії (IACP) та Міжнародної асоціації кулінарного туризму і руху Slow Food International.

На уроці в майстрині вчилися секретів турецької кулінарії молоді ресторатори з Дніпропетровська, Києва та Львова, а також журналісти місцевих ЗМІ за три години приготували 12-ть різних страв. Кулінарне шоу відбулося у ресторані «Тарон».

«День ресторатора» цього року проводиться у Львові вперше. В останні дні лютого у місті відбудеться засідання Клубу Рестораторів, який об’єднав відомих рестораторів України. Довідка: Ольга Тихонова – автор проекту «Смачний Стамбул».

Після двох років вивчення Стамбула та його кухні, вона створила проект, що максимально представляє гостям смаки, аромати та історію міста. Свою фундаментальну кулінарну освіту Ольга здобула на кухнях ресторанів Росії, України, Італії, Німеччини, Скандинавії, Балкан, Індії, Киргизстану, Марокко та Туреччини, де вона жила, працювала, подорожувала.

Ольга Тихонова отримала диплом магістра міжнародного бізнесу престижної скандинавської бізнес-школи, працювала консультантом зі стратегії в провідній міжнародній консалтинговій фірмі Monitor Group. Зараз живе і працює в Стамбулі.

Фото Євгенія КРАВСА


Написати відгук
Введіть код:

новини

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

Усі новини