ico_language.gifМова

Державною мовою України є українська мова.

В готелях, ресторанах, туристичних фірмах,багатьох магазинах і службах можна отримати інформацію на англійській та німецькій мовах.

ico_currency.gifВалюта

Грошовою одиницею України є гривня (UAH). Львів обладнаний банкоматами, які приймають картки платіжних систем Visa, MasterCard, Maestro.

Якщо Ви маєте дорожні чеки, то їх можна обміняти в банках.

При здійсненні операції обміну валюти Вас можуть попросити надати копію паспорту або зроблять її на місці. Це обумовлено законодавством України.

ico_clock.gifГодини роботи

Магазини зазвичай працюють з понеділка по неділю, з 10.00 до 20.00.

Історичні пам’ятки і музеї, як правило, відкриті щоденно з 10.00 до 18.00, хоча в окремі дні відкриваються пізніше.

ico_wc.gifГромадські вбиральні

Громадські вбиральні у місті можна знайти за позначкою. Також можна скористатися послугами вбиралень у закладах харчування.

Алкоголь та куріння

Алкоголь та куріння

У Львові заборонено куріння у всіх закритих громадських місцях, а вживання алкоголю – у публічних. В ресторанах, барах і клубах існують зони для курців та некурців.

Придбати алкоголь в магазинах можна особам лише після 18 років. З 22 години вечора до 10 години ранку алкоголь можна придбати лише у пабах/барах/ ресторанах.

ЧайовіЧайові

Якщо Вам сподобався сервіс у кафе/ресторані чи готелі, тоді, традиційно в Україні, залишають 5-10 % чайових від загального рахунку.

Автомобільний рухАвтомобільний рух

В Україні є правосторонній рух, максимальна швидкість у місті - 60 км/год., за містом — 90-120 км/год. (130 км/год. на окремих автомагістралях).

ЕлектрикаЕлектрика

Електричний струм в Україні становить 220 В, 50 Гц. В готелях чи ресторанах Ви зможете знайти електричні розетки як російського, так і європейського стандарту, які відрізняються за розміром. Окрім того, можна придбати дешевий адаптер для розетки європейського типу.

Print 

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!