VisitLviv.net веб-проект про культурний та туристичний Львів створений креативною агенцією Emagine

Основне завдання проекту VisitLviv.net– ведення онлайн-афіші культурних подій нашого міста, а також представлення зручної бази даних усіх цікавих з туристичної точки зору закладів міста – готелів, хостлеів, кнайп, галерей, музей, театрів та багато інших.

Серед іншого проект VisitLviv.net пропонує своїм користувачам такі розділи:

Гурману - тут Ви без проблем зможете обрати для себе заклад харчування, в залежності від того, чого Вам хотітиметься саме в цей день.

Проживання - розділ, який допоможе всім туристам, які відвідуватимуть наше місто, знайти собі місце, де зупинитись. Багато інформації про готелі та хостели міста.

Афіша - якщо Ви не знаєте, як провести вільний час, тоді цей розділ саме для Вас! У ньому ви знайдете інформацію про найрізномаітніші культурні події, що відбуваються у нашому місті.

Новини - ми відслідковуємо усі культурні події нашого міста, а про найбільш цікаві та актуальні з них Ви зможете прочитати у цьому розділі. Наші кореспонденти розкажуть та порадять куди Вам неодмінно слід піти.

Туристу - розділ, що допоможе гостям нашого міста, щоб краще зорієнтуватись в місті, вибрати, що подивитись в ньому та, навіть. самостійно провести екскурсію.

Сподіваємось, що завдяки цьому проекту, кожен львів'янин та турист, що збирається відвідати Львів, зможуть отримати потрібну інформацію та спланувати своє дозвілля.

Пропонуємо  Вам долучитися до створення цього веб-проекту! Чекаємо Ваші прес-анонси та листи на info@visitlviv.net

Print 

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!