• «Сніжність» подарує тепло

    24 грудня 2009

    «Сніжність» подарує тепло

    Цю зиму нам обіцяли сніжною. І хай навіть спали морози, розтанув сніг і потепліло, у Львові все одно буде сніжність. Або ні. У Львові буде «Сніжність». Саме так називається святковий концерт, який 9 і 10 січня в Національному театрі ім. Марії Заньковецької запросить глядачів у різдвяну казку.2

  • «Зоряне асорті» для любителів поласувати новорічним дивом!

    23 грудня 2009

    «Зоряне асорті» для любителів поласувати новорічним дивом!

    Перший Український театр для дітей і юнацтва творить театральне новорічне диво під назвою «Зоряне асорті». Чари завітають до театру 25-29 грудня і поселяться у серця маленьких і дорослих глядачів.1

  • Гайда на ковзанку!

    23 грудня 2009

    Гайда на ковзанку!

    Неважливо, чи сніг, чи дощ, чи світить сонечко – взимку на площі Ринок функціонує ковзанка. Лід, як і веселощі та гарний настрій, не тане впродовж усього сезону, адже ковзанка – це не лише місце активного відпочинку, а й шоу.1

  • Висока і красива ретроспектива «Курбасівців»

    22 грудня 2009

    Висока і красива ретроспектива «Курбасівців»

    У Театрі імені Леся Курбаса новий спектакль «Сад нетанучих скульптур» - гармонія, побудована на контрасті. Нове дихання старих і вічних засад театру.

  • Ангели серед нас!

    19 грудня 2009

    Ангели серед нас!

    «Ангели серед нас!» — саме так називається виставка, яка розпочала свою роботу у галереї «Сливка». Тут можна знайти все, що душа забажає: живопис, скульптуру, кераміку, вітраж, батік. Авторами цих творів є такі відомі українські митці.

  • Куди податись взимку?

    19 грудня 2009

    Куди податись взимку?

    Сьогодні кататись на лижах в Україні не тільки корисно для здоров'я, але й модно. Пропонуємо Вам огляд найбільших гірськолижних курортів, що знаходяться поруч зі Львовом.5

  • У Львові житиме «Дітвак із сонцем у кишені»

    18 грудня 2009

    У Львові житиме «Дітвак із сонцем у кишені»

    18 грудня у Центрі міської історії Центрально-Східної Європи о 17 годині відбудеться відкриття виставки «Дітвак із сонцем у кишені», яка присвячена творчості поета Богдана-Ігора Антонича.4

  • «VIDEOLOGIA» – дивись і знімай!

    17 грудня 2009

    «VIDEOLOGIA» – дивись і знімай!

    «Миколаївські» вихідні у Львові можна відсвяткувати у кіностилі, завітавши на Фестиваль музичного відео «VIDEOLOGIA». 19 і 20 грудня з 14:00 і до пізнього вечора у Палаці Мистецтв транслюватимуться відеокліпи та музичні фільми про культових альтернативних музикантів.

  • Логотип Євро-2012 представлять у Львові

    16 грудня 2009

    Логотип Євро-2012 представлять у Львові

    11 грудня Виконком УЄФА на своєму засіданні на португальському острові Мадейра прийняв рішення, згідно з яким Львів затверджено містом, що прийме матчі фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу у 2012 році.

  • Перша українська зупинка Вифлеємського вогню – Львів

    14 грудня 2009

    Перша українська зупинка Вифлеємського вогню – Львів

    У Відні розпочато скаутську естафету розповсюдження Вифлеємського вогню миру. Першим містом в Україні, що отримає цей символ добра і злагоди від пластунів, буде Львів.

  • Стати Миколаєм — це просто!

    9 грудня 2009

    Стати Миколаєм — це просто!

    В час, коли людство перестає вірити в дива, ми самі маємо змогу організувати щось чудесне й неймовірне. І дивотворців одразу стає більше – по одному на кожну добру душу, яка захоче стати благодійником. Цьогоріч всі охочі можуть спробувати себе в ролі Святого Миколая, ставши волонтером і допомігши в організації свята.

  • Wi-fi – у кожну кнайпу

    8 грудня 2009

    Wi-fi – у кожну кнайпу

    Або "Де у Львові посидіти вконтакті"? Огляд місць, де можна скористатись доступом до інтернету через wi-fi.14

  • «Лівий берег» відкритий на «Ремонт води»

    8 грудня 2009

    «Лівий берег» відкритий на «Ремонт води»

    Львів вперше приймає цей російськомовний гурт з Києва – «Ремонт води». 12 грудня 2009 року в «Лівому березі» о 21:00. Неординарність, непередбачуваність, різноманітність. Саме ці слова можуть синонімізувати гурту на який ми очікуємо.

  • Мистецька оборона Львова

    7 грудня 2009

    Мистецька оборона Львова

    На десять днів рів перед міським Арсеналом перетвориться на територію підвищеної концентрації львівських митців. 11-20 грудня тут відбудеться не бачений досі у нашому місті «Миколаївський ярмарок», який стане відкриттям не менш унікальної «Мистецької фоси».

  • Остання територія Андруховича у Львові

    4 грудня 2009

    Остання територія Андруховича у Львові

    17 грудня Юрій Андрухович презентуватиме у Львові нове видання своїх вибраних творів. Збірка матиме назву «Остання територія».