Розпочніть свій тиждень з П'ятниці!

26 березня 2010

Розпочніть свій тиждень з П'ятниці!

П'ятниця – улюблений день львів’ян, адже в цей день завершується тиждень, попереду вихідні, і обов’язково буде якийсь фестиваль, або свято, їх ж бо у Львові безліч!

Саме тому нову молодіжну львівську газету вирішили так і назвати – "П'ятниця", а лозунгом видання став вислів "Розпочни свій тиждень з п’ятниці!"

Газета розповсюджується всюди, де навчається та відпочиває молодь –  у  кнайпах, навчальних закладах, ксероксах, книгарнях, магазинах одягу. Видання розповсюджується безкоштовно, містить 16 сторінок з матеріалами, які стануть корисними будь-якій молодій людині. Є найцікавіші анонси міста, статті про відпочинок, роботу, стажування, спорт, а також усі світлини – авторські, на яких наші з вами друзі. Особливостями газети є вживання галицьких слів, себто відродження такої цікавої батярської мови, корисність матеріалів, мовна емоційність та креативність.

Читай у свіжому номері про нові методи зустрічі весни –  нові можливості, новий подих тіла, нові відчуття. А ще – стань собі екскурсоводом та оригінально освідчись  в коханні.

Ти знатимеш усе про квести і автостопи, познайомишся з Ігорем Губілітом – ідейним натхненником Інституту Лідерства, з гуртом "Days of our life",  дізнаєшся, що нового в житті драйовової Zоряни. А також – будеш знати, які сни побачив Юрко Дячишин, львівський фотомитець, і що таке "Шевченко-Фест". А, і ще – де у Львові навчитися фехтуванню.

Вір у казку, відпочивай, навчайся, займись спортом, стань найкращим. Цієї весни модно  бути найкращим!

Цікавого вам читання!

текст: Світлана Крижанівська

Свіжий (сьомий) номер газети лежить тут (zip PDF, 6 Mb)

Ще свіжіший (восьмий) номер лежить тута (zip PDF, 5,5 Mb)

›› Читайте наші новини на Twitter і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Print 

13Відгуки Відвідувачів

  • Mykolcio26-03-2010 11:37відповісти

    кльова газетка. читаю, як попадається :)

  • ромко б26-03-2010 14:43відповісти

    як на мене, то лого в "підвалі" першої сторінки дивиться не дуже... це якщо про свіжий номер, а загалом, газета файнюща! не пропустив ще жодного випуску

  • Настя28-03-2010 12:58відповісти

    Привіт! Дуже гарно і цікаво! Все-дизайн,ідеї,фото,тексти. Знаю, у Львові є й інші молодіжні газети,але вони не до порівняння з цією. Бачила сюжет по ТБ про "П'ятницю" - їх журналісти самі дуже цікаві люди. Не дивно,що роблять таке. Молодці!

  • Анничка28-03-2010 13:10відповісти

    Мила газетка, справді цікава і молодіжна. Але от хорошого літредактора їм явно бракує...

  • Світлана, газета "П"ятнця"28-03-2010 13:49відповісти

    Привіт,привіт! Дякую за відгуки хороші:) З приводу логотипу - то був творчий експеримент:)Так ще ніхто не робив:) Чи буде так надалі - дискусії тривають:) Щодо літредактора - абсолютно погоджуюся! Вже в цьому номері в нас 3 літредактора:))) Старатимемось для вас працювати цікаво,креативно і без помилок!)))

  • Максім31-03-2010 17:21відповісти

    Дуже суперова газєта, особливо дізайн. Жаль тільки шо цієї газєти немає в нас на районі, але класно що її можна скачать на візітльвів (кстаті дуже атлічний сайт). А є ще газєта Балкон (ніпанятна чому Балкон досі) яку ми с пацанамі неуважаєм! Пятніца малаци!

  • Буль-Булька01-04-2010 18:56відповісти

    Газета супер дизайн теж і сайтік супер с повагою БУЛЬка

  • Іриска03-04-2010 17:18відповісти

    на фото моя однокласниця Олеся......))))дуже класна дівчина

  • stranger03-04-2010 19:27відповісти

    надзвичайна газета... стільки всього класного і позитивного, аж хочеться перечитувати її багато-багато разів! дякую всім, хто над нею працює!

  • lola03-04-2010 19:33відповісти

    а як в онлайні переглянути газету?

  • СВітлана, "П"ятниця"03-04-2010 21:52відповісти

    Привіт! Дякуємо за відгуки. Он -лайн газета є тут,можна завантажити трохи вище. Файних вам свят!

  • Христуська08-04-2010 22:05відповісти

    Ініціативні людиська клепають цю газетку ) Так тримати!

  • Анна12-05-2010 22:55відповісти

    хм... кульна газетка, дякуючи дядькам з Андерграунду читаю її регулярно, особливих претензій не маю... але люди, занадто формальні вже ви! я, як майбутня журналістка, добре розумію як важко написати статті і зліпити докупи газету(чи там журнал)) щоб вона була най-най, тому ви - молодці!.. але чогось все одно бракує (це чисто моя думка), може, треба неформалізму якогось, бунтарства, оригінальності??? чи то люди вашого віку на різний там неформалізм дивляться як на дитячі забави п'ятнадцятирічних підлітків???)

Написати відгук
Введіть код: