У Львові буде «Тепла осінь»

21 вересня 2009

У Львові буде «Тепла осінь»

 

Осінь зазвичай асоціюється з холодами, дощами і пронизливими вітрами. Але це зовсім не так! – намагаються довести нам одесити з гурту «Flёur» і розпочинають тур Україною під назвою «Тепла осінь». Після Києва, Дніпропетровська, Донецька та Харкова вони завітають і до Львова. 

Музика «Flёur» нагадує пожовкле листя, що опадає з дерев: така ж легка, невловима і меланхолійна. Вона чарує і звертається насамперед до потаємних струн душі, а не до розуму. Недарма самі музиканти називають свій стиль «cardio-wave» («серцева хвиля» або «хвиля, що йде від серця»), хоч на них вже встигли навішати різноманітних ярликів – від готики до фолку. Насправді ж «Flёur» – це щось неповторне і єдине у своїй природі. 

Гурт відомий не лише в Україні, а й за її межами. Зокрема, перший альбом їм допомогли видати французи, а, крім українських міст, «Flёur»  виступали ще й у Москві та Санкт-Петербурзі. Та найчастіше їх можна почути у Києві чи рідній Одесі, до Львова ж вони приїжджають вперше. Тому не прогавте! Концерт відбудеться 27 вересня у клубі «Picasso».

Анна Козюта
фото: fleur.kiev.uaPrint 

Написати відгук
Введіть код: