Stare Misto - перший open-air фестиваль України

12 квiтня 2010

Stare Misto - перший open-air фестиваль України

Ось уже третій рік поспіль Львів стає домівкою рок-фестивалю Stare Misto. Фестиваль, хедлайнерами якого торік були україно-американський Gogol Bordello, російський "Сплин" та українські "ВВ", планки не знизить.

Цьогоріч Stare Misto "запалюватиме" інтернаціональна підбірка музикантів – українські рок-зірки "Океан Ельзи", балканський драйв в особі Ґорана Бреґовіча та його "Goran Bregovic Wedding and Funeral Orchestra", британський поп, який разом із електро-інді роком та "емо-стилістикою" поєднується в одній особі Кріса Корнера (IAMX). А ще ж будуть на фесті і лондонський гурт The Urban Voodoo Machine, і канадський The Dreadnoughts, який потішить публіку ірландським кельт-панком.

Як і торік, одноденний музичний марафон Stare Misto-2010 традиційно відбуватиметься на стадіоні "Україна". А от час, на коли фанатам, які, як показує досвід попередніх років, з’їжджаються на цей фест з усіх куточків України (і не лише України!), треба буде планувати свою мандрівку до Львова, перенесеться з кінця червня на 22 травня. На зміну дати вплинуло бажання організаторів фесту додати до його регалій ще й звання першого за часом проведення українського цьогорічного опен-ейра.

Та все ж основною причиною того, що Stare Misto відбудеться саме 22 травня став той факт, що саме ця дата якнайкраще підходить виконавцям. Для Ґорана Бреґовіча цей день – єдиний вільний у розкладі з усіх вихідних впродовж травня-липня. У Львові він репрезентує свою нову півторагодинну концертну програму Alcohol, що складатиметься з найвідоміших його композицій за останні 30 років творчості. Вписується 22 травня і у концертний розклад європейського турне IAMX на підтримку його альбому Kingdom of Welcome Addiction, у рамках якого він і заїде до Львова.

Торік організатори фестивалю вже вели переговори з "Океаном Ельзи", але про їхній виступ на "Старому місті" їм вдалося домовитися лише цьогоріч. "Океанівці" записали сьомий студійний альбом Dolce Vita, на який їх надихнула творчість знаменитого італійського кінокласика Федеріко Фелліні. Озброївшись новим альбомом "Океан Ельзи" вирушив у наймасштабніший у своїй музичній кар’єрі "Dolce Vita тур". Гастролі групи триватимуть до кінця року і охоплять понад 70 міст – у країнах СНД, Європи та навіть за океаном. У березні і квітні "Океан Ельзи" проїздить Росією, у першій половині травня – містами Білорусі. А першими українцями, які почують нову концертну програму "ОЕ", будуть львів’яни та гості міста, які прийдуть на Stare Misto.

"Хто чекає наївних пісень – їх не буде, тому що ми інші, ми стали старшими на десять років, – запевнив Святослав Вакарчук. – Але те, що у цьому альбомі ми спробували максимально зняти увесь макіяж, – факт".

текст: Катерина Сніг
фото: www.goranbregovic.rs

22 травня 2010 року, стадіон "Україна" - квитки, ціни, замовлення...

››› Читайте наші новини на Twitter і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Print 

6Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: