Хмільний дім Роберта Домса

Рок-колядки на «Рок-коляді»

5 сiчня 2010

Рок-колядки на «Рок-коляді»

Різдвяний фестиваль «Рок-коляда» є унікальним явищем не тільки  для Львова, а й для України. Особливість фестивалю – виконання народних колядок та щедрівок  не у  традиційному народному звучанні, а у етно-роковому стилі. Цьогорічна «Рок-коляда» відбуватиметься у нашому місті вдруге. Попри свою молодість, фестиваль має чимало прихильників, зокрема серед поціновувачів альтернативної музики.

Головними колядниками концерту будуть «Русичі», фолк-рок гурт із Білгорода-Дністровського. Серця слухачів «Русичі» підкорюють текстами народних пісень, які сміливо поєднують із запальними  ритмами фанку, реґґі та сучасного року. Продовжать велику коляду енергійні хлопці із гурту «Кораллі», які грають музику у стилі етно-панк під супровід гуцульської трембіти. Єдиним представником Львова буде  етно-гурт «Йорий Клоц», який вражає неймовірним поєднанням ліри, бас-гітари та сопілки.

Родзинкою «Рок-коляди» є те, що більшість  народних колядок та щедрівок, які заспівають гурти є старосвітськими та прийшли до нас із Полісся й Гуцульщини, а тому невідомі широкому загалу.  

«Рок-Коляда – це гарне поєднання минулого із сучасним, молодь співає колядки, під музику, яку слухає. Ми вважаємо, що потрібно давати свіже дихання, свіжу кров у народні колядки. Ми хочемо спонукати рок-гурти до запису колядок в новому виконанні під гітару, барабани, під незвичне аранжування, так ми відроджуємо забуті колядки та щедрівки і продовжуємо життя добре знаним», – розповів у ексклюзивному коментарі VisitLviv.net про місію фестивалю Святослав Роман, координатор концерту.

Концертну програму «Рок-коляди» доповнить вертеп, різдвяні конкурси та змагання. Зокрема,  гостей частуватимуть кутею. А хто захоче випробувати власні сили, зможе об’їстися куті досхочу під час поїдання на швидкість цієї виключно різдвяної страви.

текст: Христина Корнієнко
фото: rusychi.org

9 січня, 19:00, Хмільний Дім Роберта Домса - квитки, ціни, замолення...

Print 

2Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код:

  Заклад на карті

  • Подивитись на maps.google.com

  Новини закладу

  Рок-колядки на «Рок-коляді»

  Рок-колядки на «Рок-коляді»

  Народні колядки та щедрівки у незвичному етно-рок виконанні звучатимуть на різдвяні свята у Львові. 9 січня у «Хмільному домі Роберта Домса» відбудеться велика коляда за участі українських рок-гуртів.2

   Усі новини закладу