Мистецьке кіно в Палаці Мистецтв

6 квiтня 2010

Мистецьке кіно в Палаці Мистецтв

Кіна, які до нас привозить проект "Артхаус Львів", не такі, як ми дивимося в кінотеатрах. Власне, це ті фільми, які б в кінотеатрі і не показали, бо вони нерентабельні. Чому? Бо, хоч і учасники міжнародних кінофестивалів, та все ж вони важкі для сприйняття.

«Фільми бувають комерційні, розважальні і мистецькі. Для нас найголовніше – це знайомити львівського глядача з невідомим кіносвітом, мистецьким. Здебільшого це важкі для сприйняття стрічки – психологічні драми. І, звісно, є львів’яни, які цінуються і хочуть бачити таке кіно. Кіно, яке створене не лише для відпочинку глядача, а й для думання, оцінок.

Особисто люблю кіно, де присутня думка, а не лише поп-корн. Кожна країна, кожна школа мають свої особливості. Добре кіно – як добрий коньяк: залишає смак після себе», - розповідає Богдан Шумилович, організатор фестивалю.

Проект пропонує львів'янам та гостям міста якісне авторське кіно, фестивальні покази чи особливі прем'єри у розмаїтих залах Львова.

Отож, здибаємось 7 квітня у Палаці Мистецтв при перегляді фільму - володаря найвищої нагороди Берлінського міжнародного кінофестивалю Золотого Ведмедя - драми "Молоко скорботи" .

8 квітня побачимо кримінальне роудмуві «Кармен». Стрічка номінована на великий приз журі Міжнародного кінофестивалю "Санденс - 2009".

На «8 побачень» підемо 9 квітня. Комедія-мелодрама номінована на Гран-прі Міжнародного кінофестивалю Малаге.

Закінчиться фестиваль драмою «Велетень», «Срібний Ведмідь» Берлінського міжнародного кінофестивалю 2009.

Розіграш квитків припинено.
Раді повідомити, що незаанґажована Фортуна посміхнулася Олені Романишин(2 квитки) та Остапові Малашняку (теж 2 квитки) – вони обоє (чи очетвероє) безкоштовно потрапляють на сеанс іспанського кіно!

Print 

2Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код: