Моди – на тиждень, щастя – на півроку!

19 жовтня 2009

Моди – на тиждень, щастя – на півроку!

А якщо точніше, то навіть не на тиждень, а на три дні. Адже з 23 по 25 жовтня львівські модниці та модники тріумфують – відбуватиметься Lviv Fashion Week. Дійство направду дивовижне і для нашого міста ще нове, адже матиме місце лише вчерверте.

За ці три дні слабкі перед віяннями моди матимуть нагоду набратись позитиву і здивувань на цілих півроку – до наступного Фешн Віку, і, я вам скажу, буде звідки все це почерпнути. Адже програма шалено насичена і багата всілякими ласощами для модних гурманів. Отож до вашої уваги:

І був ранок і був вечір – День перший, 23 жовтня. «Саботаж». Під таким йменням пройде конкурс молодих учасників Fashion Week. Представлятимуть свої творіння 17-теро молоденьких дизайнерів (і всі вони  в біса симпатичні, обіцяю), а переможець матиме честь брати участь в фіналі дуже вже серйозного змагання – Міжнародного конкурсу дизайнерів одягу «The Golgen Thread» на Fashion Week Poland у травні 2010. 

День другий, себто 24 жовтня, себто субота. Вранці о 12 в готелі «Леополіс» в найкращих традиціях Lviv Fashion Week проведуть благочинний аукціон. Лотами стануть дизайнерські речі, створені у тандемі український дизайнер – відома особистість. Кошти збиратимуть для закупівлі обладнання до Львівської обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні. Молодчинки.
Що стосується моди, то казали, показуватимуть в суботу білизну, і навіть із рептилій. Страшно уявити. Певне, треба одразу бачити. Виставлятимуться потужні креативні дизайнери, такі як Юлія Лехів, Стецик & Болдирєва, Ксенія Сербін, Ірина Коваленко, Любава Тарадай. Дизайн-студія «Рептилія» Біанка, Elite Home Textile. Найочікуванішими для публіки є зарубіжні гості, що облагочестять своєю присутністю увесь захід: Міхаіл Крічевцов з Росії та Крістоф Лє Бо з романтичної Франції. 

Родзинкою другого дня стане показ колекції від Роксолани Богуцької. Навіть організатори уявлення не мають, що ж привезе наша Богиня, втім запевняють, що це буде безсумнівно щось неймовірне. Сама  ж Роксолана пояснює: «Кожна моя колекція – це безумовно інтрига. Я завжди прагнула мати покази у Львові, оскільки це місто викликає у мене особливі відчуття. Люди тут рідні. Тим не менш перед кожним показом я однаково хвилююсь і кожен показ для мене – свято. Тому хай би та святкова інтрига потрималась до самого кінця». Саме Богуцька й завершить суботу. 

Але на кульмінації, як відомо, завершують далеко не завжди, тому, вуаля: День Третій. 25 жовтня, неділя. Кажуть, найіменитіших завжди ставлять в кінці дійства. І цей принцип справдиться і цього разу. В неділю презентуватимуть свої колекції Вікторія Селезньова, Уляна Барабаш, і Уляна Недошитко та ще ціла купа знаменитих дизайнерів.  Ну і як заведено – інтрига. Іще  одна гостя, говорячи про яку в організатора Петра Нестеренка направду не вистачало повітря в грудях, – Раб'я бен Барка із Лівії. Саме вона й закриватиме Lviv Fashion Week.  

Та й таке. То було про високе. А зараз – про необхідне. Отож, для того, щоб потрапити на Lviv Fashion Week вам необхідно придбати квиточки, які коштують від 200 до 350 гривень. Але то вам все не просто так, бо квиточки є тільки в двох місцях,  а саме – в магазині одягу українських дизайнерів “Yellow & Blue” на 5 поверсі ТЦ Магнус або в автомобільній касі на проспекті Свободи. Квиточки вже є в продажі.

Тоді залишиться хіба дістатись до Львівського Палацу мистецтв (вул. Коперніка, 17), а там вже усе й відбуватиметься. Незабутніх вам вражень!

Маріанна Фіртка

 

Print 

Написати відгук
Введіть код: