Гапочка - до Лондону через Львів

19 березня 2010

Гапочка - до Лондону через Львів

У не такому вже  й далекому 2007 році Катя Гапочка  приїхала з Хмельницька у столицю, щоб вчитися в консерваторії. Там їй вдалось зібрати гурт, з яким власне і пов’язана її творчість останні три роки. Стильова спрямованість гурту – альтернативний рок. За цей короткий термін Гапочка зі своїм сильним жіночим вокалом встигла взяти участь ледь не у всіх найпопулярніших фестивалях та конкурсах сучасної музики.

Музичні критики  сьогодення кажуть, що "Гапочка" – це ім’я, яким не називають, а величають дивовижне явище у музиці. І недарма – адже цьогоріч саме цей гурт представлятиме Україну на міжнародному фестивалі "The Global Battle Of the Bands", що відбудеться в квітні у Лондоні.

Аби легше було зрозуміти, чому у назві фестивалю  вжите слово «Global» – пояснюємо: це мультикультурне музичне дійство охоплює 44 країни Азії, Африки та Європи та призначене, аби обрати кращий молодий гурт світу. Ну і для довершеності картини – переможці отримують приз – $100 000 та всесвітню промоцію. Ну чим не глобально?

Отож 26 березня  у Відкритому міжнародному фестивалі сучасного мистецтва "Лівий Берег" Гапочка даватиме концерт в рамках туру на підтримку гурту в квітні у Лондоні на "The Global Battle Of the Bands". До речі, саме Гапочка започаткувала таку традицію – до неї ніхто з переможців всеукраїнського відбору не давав турів.

Катя Гапочка  у ексклюзивному коментарі VisitLviv.net сказала: "Ми ділитимемось зі Львовом своїми піснями. І за відчуттям та енергетикою, які складуться з публікою, визначатимемо, які пісні можна везти з собою у Лондон. На нашому концерті можна буде знайти мир і любов, адже рок – це водночас і експресія, і глибока лірика".

текст: Маріанна Фіртка 
фото надано організаторами

26 березня, Лівий Берег, 21:00 - ціни, квитки, розміщення...

Розіграш квитків припинено.
Раді повідомити, що незаанґажована Фортуна посміхнулася Наталії Друль (2 квитки) та Варелієві Зозулі (теж 2 квитки) – вони обоє (чи очетвероє) безкоштовно потрапляють на концерт Гапочки!

›› Читайте наші новини на Twitter і LiveJournal чи слідкуйте за новими відео на YouTube.

Print 

Написати відгук
Введіть код: