Квест по Львову

Квест по Львову
Кількість місць:
10
Мови спілкування
Українська
Розміщення
Центр
Розміщення
Ближній центр
Заклади культури та туризму
Інше
Тривалість
2-4 години
Вартість для 1 особи
90 UAH

Тема квесту – «Знайди свого Лева». У Львові близько 3500 різноманітних левів. І їхнє число постійно зростає. Серед них є вельми оригінальні. Ми пропонуємо учасникам впіймати в об’єктив свого фотоапарату чи мобільного телефону найвідоміших та найцікавіших львівських левів: «левів – коханців», «лева під бріоліном», «п’яного лева», «кавового лева», «лева двухпопого» або наша відповідь російському і австрійському орлам. 

По дорозі, шукаючи ту чи іншу фігуру, учасники в ігровій та симпатичній формі відкривають для себе місто.

Старт квесту від Порохової Башти та двох сплячих левів, котрих розбудить лише той, хто збере повну «карту левів».

Схема проведення квесту – спочатку гід робить для групи коротку на 1,5 год. ознайомчу екскурсію, котра в загальних рисах знайомить групу з незвичайною історією міста. Увага зосереджена на темі різноманітних пригод та незвичайних подій, котрі траплялись з львівськими городянами.

Після закінчення першої частини екскурсії пропонуємо групі випити запашної львівської кави, і після цього учасники діляться на дві команди. Кожна отримує два однакові завдання, в яких вказано мобільний номер гіда. За цим телефоном у випадку необхідності учасники можуть отримати додаткову  підказку чи викликати гіда на консультацію. Проте, кожна така підказка зменшує в учасників шанси на перемогу. Встановлюємо місце, де відбувається фіксація часу квесту та ставиться відмітка нашою печаткою на фірмовій карті з центральною частиною міста.

 

Print 

Написати відгук
Введіть код:

    новини

    ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

    ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

    Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

    Усі новини