Аптека-музей "Під чорним орлом"

Аптека-музей "Під чорним орлом"
Адреса:
вул. Друкарська, 2
Телефон:
(032) 272-00-41
Графік роботи:
пон.-п'ят. з 9.00 до 19:00, субота-неділя – 10.00-17.00
Розміщення
Центр
Заклади культури та туризму
Музеї

Аптека-музей "Під чорним орлом" була заснована у 1735 році, і це найдавніша з існуючих у Львові аптек.

У 1966 році на базі старовинної аптеки створено музей історії фармації. Ідея створення музею виникла ще у XIX ст. У 1868 році було створено Галицьке товариство аптекарів, якому вдалося зібрати невелику колекцію експонатів та зробити перший крок до створення музею у майбутньому. Зараз експозиція музею значно розширилась і нараховує  16  експозиційних залів загальною площею 700 м.кв. Експозиція представлена більше ніж трьома тисячами експонатів.

Це єдина в Україні та Європі діюча аптека-музей. Тут поряд з аптекою функціонує унікальний музейний комплекс, у якому демонструються рідкісні експонати, зібрані науковцями, фармацевтами та колекціонерами-ентузіастами.

Сьогодні це діюча аптека у якій ви зможете придбати лікарські препарати та знамените "Залізне вино".

Вхід: загальний квиток – 5 грн., дитячий – 2 грн., студентський – 3 грн.

Print 

1Відгуки Відвідувачів

 • назар19-01-2011 00:04відповісти

  Сьогодні проходив вулицею у святвечір, і зрозумів що, видатна аптека-музей на вул. Коперніка 1, де вперше в світі винайшли гасову лямпу перестала існувати. Донедавна вона була зачинена, сьогодні я через вікно бачив, як руйнували віковічний, красивий дерев'яний інтер'єр, який простояв там більше століття. Бачу що, влада і наш Пан шановний мер, уміє доглядати за своєю історією, як за "рідними батьками". З завтрашнього дня, я готую письмове звернення, в усі можливі організації по захисту пам'яток Львова, також у адміністрації світових організацій і інші установи. Думаю, німці які приїзджають на запрошення влади реставрувати дерев'яні брами і сходи, пам'яток України, будуть шоковані завтра почути усе це, а тим більше побачити. А також пан Косів заступник мера який так, часто п'є пиво в кнайпах з ними, і розповідає пану Хрісто,- що Львів це історична пам'ятка, яку завжди будуть берегти))) - ціною історичних аптек,( а завтра аптека-музей піде під кувалду напевно))))Так панове можновладці! Дякую що, може хтось до цього дослухається! Відсилаю вам на згадку про цю пам'ятку історі, якої вже не існує!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Написати відгук
Введіть код:

  Заклад на карті

  • Подивитись на maps.google.com

  новини

  ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

  ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

  Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

  Усі новини