Галицька Жидівська Кнайпа "Під Золотою Розою"

Галицька Жидівська Кнайпа "Під Золотою Розою"
Адреса:
вул. Староєврейська, поблизу синагоги
Телефон:
(050) 370-38-63
E-mail:
news@kryjivka.com.ua
Веб-сайт:
www.fest.lviv.ua
Графік роботи:
11:00-24:00
Мови спілкування
Українська, English, Русский, 
Polski
Розміщення
Центр
Групи закладів
Холдинг емоцій "!Фест"
Послуги - гурману
Wi-Fi
Послуги - гурману
Можлива попередня резервація
Послуги - гурману
Літній майданчик
Послуги - гурману
Жива музика / сцена
Послуги - гурману
Оплата кредитками
Мови меню
Українська
Мови меню
English
Мови меню
Русский
Мови меню
Polski
Пиво 0,5 л
12 грн.
Філіжанка кави
10 грн.

Львів - місто мультикультурне. І дуже вагому роль у його історії відіграла єврейська громада. Тож на вулиці Староєврейській біля руїн синагоги “Золота роза” просто неможливо було зробити кафе з іншою тематикою.

Колоритне кафе Під Золотою Розою створене у стилі єврейської оселі. Додають гостроти до тематики стереотипні декорації - семисвічники,антикварними скрипки, прасками та швейними машинками, зірки давида тощо. Тераса закладу знаходиться над руїнами старої синагоги.

В меню - також повний цимес: фарширований щупак, фаршмак, рублена печінка, гумус, маца, вареники з рибою, морква з чорносливом та безліч страв єврейської кухні. Найбільше туристам подобається відсутність цін в меню - тут можна розгулятися тим, хто любить торгуватись. Після того, як ви попросите рахунок, офіціант буде радо настоювати на величезній ціні за замовлене, а ваше завдання - зменшити суму до пристойного мінімуму.

Крім цих ознак єврейської культури та ментальності, в кафе втілюють інші цікаві традиції - наприклад, омивання рук гостей перед трапезою. 

Print 

14Відгуки Відвідувачів

 • До речі14-11-2009 20:58відповісти

  Галичани зробили на руїнах синагоги стихійний нужник. До речі в Жовкві місцеві жителі теж мочаться під синагогу!

 • John14-12-2009 21:08відповісти

  І правильно роблять =)

 • Ауреєчка03-12-2010 11:59відповісти

  Нам подобається ця кнайпа тим, що в них гарний літній дворик, де прекрасний вид на стродавні розвалини. Мені, як історику, це цікаво. Також традиційне меню мережі ресторанів Локаль - співвідношення ціна/якість витримані дуже добре.

 • mari08-05-2013 21:55відповісти

  "Под золотой розой" - УЖАСНОЕ ЗАВЕДЕНИЕ!!!! Никогда еще не видела такое поганое обслуживание,из еды фактически нечего выбрать,заказы несут около 30-40 минут((( Не тратьте свое время,интересного нет ничего,даже не торгуются.... заботятся только о том как бабла сбить и ни как о том что бы кто то в конце остался доволен....

 • Юрий17-05-2013 23:40відповісти

  Не согласен с отзывом mari. Я также в это время был в этом заведении (10.05.2013г.), но мне понравилась атмосфера заведения. Действительно, заказ немного долго принимали, но ведь надо учитывать тот факт, что во время майских праздников (совпавших с Днем Львова), город был просто переполнен туристами, и это небольшое заведение просто не могло всех быстро обслужить. Кроме того, заведение ведь тематическое, еврейское, а потому странно ожидать, что там будет разнообразие блюд разных кухонь мира. Если бы владельцы сделали упор на разнообразии кухни, то заведение утратило бы свой неповторимый колорит. Мое мнение - заведение достойно внимания, но, если у Вас будет такая возможность, посетите его не во время наплыва людей в город. Тогда Вас и обслужат быстро, и поторгуются славно...

 • Роман21-06-2013 12:08відповісти

  А де меню посмотреть можно?

 • Юлия23-07-2013 13:43відповісти

  только невоспитанные свиньи так могут говорить.

 • правда18-08-2014 19:57відповісти

  Там тупо наибалово....работают На свой карман-жидяры...дали буде....

 • Marina31-12-2014 15:01відповісти

  насправді якщо ресторан і дійсно сам все насвіжо готує, то це триватиме трохи довше, проте за цей час доки готують вам мають принести аперитив, або інші напої та серверувати стіл для їжі.

 • Orest11-04-2015 05:08відповісти

  Lovely restaurant, great patio. Acknowledges the Jewish history of the region.

 • Петро26-09-2015 17:51відповісти

  Начитавшись гарних відгуків вирішили завітати. Завітали, були неприємно вражені рівнем обслуговування, звучали закиди проти російської мови (ми хотіли торгуватися по-одеські на російській мові) та нажаль низкий рівень культури офіціанів та їх правовий нігілізм не дали змоги зробити цього. Офіціантів треба ознайомити під підпис з правилами елементарної етики та поведінки та зі статтею 7 Закону України «Про засади державної мовної політики». Цей заклад нікому не рекомендую!!!!

 • алина22-12-2015 00:58відповісти

  Заведения плохое..выбора в меню нет, если хотите посетить это заведения просите сразу же меню .так как сколько бы вы не пели, танцевали. . не рассказывали анекдоты. Вы все равно получите счет если не по максимуму. ...то просто вы получите фиксированый счет.независимо от того как вы развлекали официанку.)Одесса 0

 • Elana09-01-2016 13:20відповісти

  Друзья, не будьте лохами! Все имеет свою цену, и там тоже, как бы вы те плясали и не горланили, все равно платить будете. Не обольщайтесь когда вам скажут: рахунок, як для своїх. По моему мнению, заведение для евреев и все. Сходите лучше в кофейню. Их там, слава Богу, очень много!

 • Софія09-08-2016 16:48відповісти

  Сьогодні вперше залишаю негативний відгук про львівський заклад. Концепція у ресторану така: ціни не вказані, після трапези відбуваються торги від яких залежить сума вашого рахунку. Насправді ж, з вами торгуватимуться лише до Того моменту, коли це вигідно закладу (не більше 4хвилин),після чого принесуть свій чек із зооооовсім іншими цінами. І тут справа навіть не у неправдивій ціні, а в жахливому висвітленні єврейського народу, адже ті вміли торгуватись, а не бути підлими. Страви дуже смачні, тим не менш увесь настрій портиться через неумілість офіціанта довести бесіду до кінця!варто зазначити, що коли вам повідомлять про час приготування страви - множте його на 2,а краще не витрачайте свій час на цей заклад, у Львові є армада кращих ресторанів та тематичних кафе!

Написати відгук
Введіть код:

  Заклад на карті

  • Подивитись на maps.google.com

  новини

  ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

  ЛЬВІВ ПОТРАПИВ ДО ТОП-10 МІСТ ЄВРОПИ ЗА ВЕРСІЄЮ LONELY PLANET

  Місто Лева замикає п’ятірку найкращих європейських міст за версією всесвітньовідомого видавництва “Lonely Planet”.

  Усі новини