Первый украинский театр для детей и юношества

Первый украинский театр для детей и юношества
Адрес:
ул. Гнатюка, 11
Телефон:
(032) 272-68-41, (032) 272-78-10
Факс:
(032) 245-20-24
E-mail:
teatruw4e@gmail.com
Веб-сайт:
nashteatr.lviv.ua
Расположение
Центр
Заклади культури та туризму
Театри

Разнообразный репертуар театра включает спектакли не только для детей, но и такие, которые рассчитаны на взрослого зрителя. В театре происходят также праздничные и концертные программы.

В действующий репертуар театра входят следующие спектакли: «Белоснежка и семь гномов», «Все кувырком», «Хоббит, или путешествие по мглистые горы», «Дикие лебеди», «Дюймовочка +», «Загадки леса», «Зайка-хвастун», «Захар Беркут», «Княжич Лев», «Последняя женщина Сеньора Хуана», «Остров сокровищ», «Пеппи Длинный чулок», «Пиноккио», «Стеклянный зверинец», «Волшебное огниво», «Швейк во Львове», «Тропинка святого Николая» и другие.

Print 

13

 • Галина26-12-2009 18:58ответить

  Чому нема репертуару на грудень, січень місяці???

 • глядач30-01-2011 15:42ответить

  Чому немає вашого сайту

 • Ірина28-02-2011 23:27ответить

  26 лютого 20011 року в Перному українському театрі для дітей та юнацтва уЛьвові, вже вкотре неперевершений львівський дизайнер моди Андрій Сендецький показав одну з своїх прекрасних режисерських робіт "По щучому велінню або Заміж ненапасть...". Цей найталановитіший на сьогодніший день у Львові, а може і не лише у Львові, художник по костюму майже 10 років назад заснував один з найуспішніших проектів сьогодення Студію культури та мистецтв "СПІРОГРАФ" - учні і студенти якої і грають у виставі "По щучому велінню або заміж ненапасть...". Було б дуже гарно якби ця вистава ішла в репертуарі цього театру. Адже це одна з найкращих вистав, які бачила ця сцена. Далеко некожен професійний атор так добре грає, як молоді актори вивчені Андрієм! Талановитим людям зелене світло у майбутнє!!!

 • Olha19-03-2011 12:29ответить

  Красивый спектакль-безспорно. Сендецкий и правда талантлевый учитель. Или все его ученики таланты от рождения.

 • Андрій09-05-2011 11:08ответить

  Театр, актори, постановка - просто супер. Всім рекомендую. Тут працюють професіонали. 8 травня з дитиною був на виставі "Карлсон і малюк" чудово. Дуже сподобалось Актори справжні професіонали. Всім рекомендую.

 • Ленок24-09-2011 17:12ответить

  Сендеций Вы и правда нетолько не превзойдённый Львовский кутюрье моды, но и великолепный творец Театра! Мисье Сендецкий, Вы покорили меня как женщину ы нетолько...

 • ОКСАНА06-10-2011 14:59ответить

  ДОБРИЙ ДЕНЬ! БУЛИ НА ВИСТАВІ РУСАЛОЧКА. ПОСТАНОВКА - СУПЕР! АКТОРИ ДУЖЕ ГАРНО ВИСТУПАЛИ. ТІЛЬКИ ДУЖЕ ПОГАНО ПРОДУМАНІ СИДІННЯ. ЯКЩО СИДИШ НА 2 ЧИ 3 РЯДІ- ЦЕ КАТАСТРОФА. НІЧОГО НЕ ВИДНО. НА 1 РЯД СІДАЮТЬ ДОСЛІ, НА РУКАХ ТРИМАЮТЬ ДІТЕЙ.ДУЖЕ НЕЗРУЧНО ДИВИТИСЬ. А ОКРЕМО КУПИТИ КВИТОК ДЛЯ ДИТИНИ НА 2-3 ,ЧИ НІВІТЬ ДАЛІ , РЯД- ЦЕ ЛИШНЯ ТРАТА ГРОШЕЙ. ДИТИНА БУДЕ ДИВИТИСЬ СТОЯЧЕ!!!!!! ПОДУМАЙТЕ НАД ЗРУЧНОСТЯМИ!!! ДЯКУЮ.

 • Марічка08-11-2012 20:36ответить

  Вільні метелики ніщо інше як намагання достукатись до зрячих сліпців...масса позитивних емоцій які змушують тебе поглянути на їх світ з їхньої точки зору...

 • Орися09-11-2012 01:22ответить

  Метелики - нажаль, низькопробна вистава, суха сценографічно, сира режисерськи. Непоганий аматорський рівень і погана претензія на професійний театр. Хоча в ній і грає наразі талановита дитина.

 • Андрій10-02-2013 15:08ответить

  До Орися: Цікава "професійна", але вже зверхня термінологія - сценографія "суха", режисура "сира". Ви пропонуєте розмочити сенографію і підсушити режисуру? Таке може видати хіба випускник кулька чи філіалу поплавка з направду аматорського рівня освітою. Для мене "Метелики" - не шедевр, але одна з небагатьох вистав у Львові, яку можна дивитися, в тому числі і завдяки сценографії майже геніального Миколи Молчана. І до знайомих Сендецького - перестаньте спамити про його "геніальну театральність". Не знаю який з нього дизайнер, але цілком випадково бачив "Щуче веління". Добре, що діти не валандають вулицями, а займаються в гуртку, але серйозно порівнювати це з професійним театром і називати Сендецького режисером та ще й хорошим можуть тільки його найближчі дружбани і мами тих діточок.

 • ольга04-03-2013 21:47ответить

  була на виставі ОСКАР.Актори-прекрасні.Раджу всім піти на цю виставу

 • Оля11-11-2013 21:36ответить

  хто знає де можна подивитися репертуар?

 • Відвідувач театру13-01-2014 21:17ответить

  Глядачі! Будьте готовими до того, що адміністрація театру не попереджає про зміни у репертуарі, тому є ймовірність подивитися одну й ту ж виставу не один раз. Шкода витраченого часу та грошей. Ганьба!

Введіть код:

  Заведение на карте

  • Посмотреть на maps.google.com

  новости

  Автобусные туры? Выбирайте с умом

  Автобусные туры? Выбирайте с умом

  Предстоящие даты мая — весомый повод отправиться в новые города и незнакомые страны, чтобы культурно просветиться или просто приятно провести выходные в атмосферной обстановке.

  • Зимний Львов 2012-2013: анонсы

   Предлагаем вам список праздников и событий, которые стоит посетить во Львове этой зимой: от концертов и фестивалей – до ярмарок и народных гуляний.

  • Бесплатный Львов: заметка туристу

   Львов – один из красивейших городов не только Украины, но и Европы. К сожалению, очень часто бытует мнение, что для того, чтобы наслаждаться этой красотой, туристы должны много заплатить. На самом деле, это совсем не так! Мы подготовили для вас обзор, из которого вы узнаете, как получить интересную экскурсионную программу во Львове за бесценок.

  Все новости