Львів - столиця фестивалів
весь ЛьвівLvivLvivUkraine

Львів - столиця фестивалів

Львів - столиця фестивалів

1 сiчня 2010 - 31 грудня 2010, весь Львів

Сайт:
www.visitlviv.net

Перелік львівських фестивалів 2010 року.

Львів – важливий туристичний центр. Це місто величних пам’яток архітектури, розкішних храмів, старовинних площ, затишних вуличок, музеїв та галерей з унікальними мистецькими скарбами різних епох історії світової цивілізації. У Львові зберігають культурні надбання минулого та водночас нама- гаються відповідати вимогам сучасності.

Саме у Львові вперше відступили від шаблонних відзначень свят та започаткували новий формат культурних заходів – проведення різних за тематикою фестивалів. Старовинні вулиці, таємнича атмосфера минулих століть, які застигли в камені, але випромінюють невидимі, але дуже відчутні подихи, все це – Львів, який ще й є театральним, музичним, мистецьким містом, яке продукує безліч напрямків розвитку сучасної культури і мистецтва, цікавих розваг та забав, які об’єднуються у розмаїтті 50 фестивалів, що плануються у 2010 році.

За давніми традиціями, кожне число – вимовлене, написане, втілене в кількості тих чи інших предметів або явищ – має певну магічну силу. Цифра «5» символізує сильну енергію, ентузіазм, відкриття нових явищ, рух уперед, ризик, схильність до незвичайного. Цифра «0» символізує довір’я, стабільність, впевненість та можливість здійснювати наміри з відкритим серцем. Як бачимо, символіка двох цифр у числі 50 львівських фестивалів передбачає і традиційні мистецькі акції, і започаткування нових, що, безумовно, створить унікальний магічний орнамент фестивального Львова, який зумовить задоволення будь-яких естетичних смаків та мистецьких зацікавлень.

В цьому чудовому місті Вас не залишить почуття свята, коли б Ви його не відвідали: взимку, весною, влітку, восени – у будь-яку пору року насолоджуйтесь неповторним дійством одного чи кількох з числен- них фестивалів Львова – фестивальної столиці України!

Пов'язані події

Минулі події

Print 

1Відгуки Відвідувачів

  • Dynar11-03-2013 15:34відповісти

    "Dynar" пропонує послуги по виготовленню прапорів довільних розмірів як з державною, так і з корпоративною символікою; прапорців, які укомплектовуємо фурнітурою на любий смак; вимпелів. А також: ексклюзивні візитки на тканині, етикетки, футболки із друком, кепки, промо-одяг в асортименті. Доставка по Україні!

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!