Валентин і Валентина
Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької
вул. Лесі Українки, 1LvivLvivUkraine
(032) 235-55-83Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької

Валентин і Валентина

Валентин і Валентина

16 квiтня 2010, початок о 18:00, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки, 1)

Сайт:
www.zankovetska.com.ua
Пошта:
olesia@zankovetska.com.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 235-55-83 

Сучасна історія в двох частинах з прологом.

П'єсу "Валентин і Валентина" сміливо можна назвати сучасною історією про невмируще кохання Ромео та Джульєтти. Адже в її сюжеті присутні дві ворогуючі родини, двоє закоханих та безліч проблем, які щомиті перешкоджають їхньому коханню.

Головні герої щоразу роздумують над гамлетівським запитанням: чи існує кохання? 

Батьки переконують їх, що кохання коротке, а життя довге. Тому спочатку слід влаштувати життя, а вже потім закохуватися. На їхню думку, найсвітліше кохання розлітається в друзки, коли нічого їсти й нікуди прихилити голову.

Ще одна важлива проблема, яку порушують герої п'єси – брак часу в мешканця XXI сторіччя, якому щодня бракує вільної хвилини для себе, своїх близьких чи коханих.

Відтак замість того, щоб проживати миті кохання ми проводимо з людиною один вечір, одну ніч – і програємо усю симфонію любові.

Як говорить один із героїв: "Ми живемо в занадто спресованому часі, все загострено, все під тиском, ми не вміємо нічого проживати…"

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!