"Проблиски Літа"
вул. Галицька, 8LvivLvivUkraine

"Проблиски Літа"

"Проблиски Літа"

9 лютого 2010 - 7 березня 2010, 08:00-22:00, вул. Галицька, 8

Сайт:
www.i-like.com.ua
Пошта:
yaryna.deyneha@i-like.com.ua

Фотовиставка Андрія Excaliburko

"Зима. Давно не було такої красивої зими як цього року. Чимало снігу, снігу який тримався, а не топився одразу ж на наступний день (як це зазвичай трапляється), снігу, який дарував усмішки дітворі, що мчала на санях з гірки, усмішки водіям, яким гальма зраджували, снігу, який передав дух зимових свят, снігу, який передав відчуття польоту по льоду, сніг, який підтвердив, що надворі таки дійсно зима, а не якась пародія. Та поміж цього усього щастя у людини виникає бажання поринути у літо, де тепло та сухо… де сонячно та безтурботно, де не бігає всяка зараза типу А/Н1N1, де не треба вдягатись як цибуля, де не тре боятись, що у тебе виходить червоний ніс на фотографіях, де день довший…
Але рано чи пізно в один із сонячних днів літа людина задумається, ех.... хочу зими, хочу на ковзани, на лижі, на сани... хочу туди, де не так жарко, туди де ніч довша, туди де можна впасти на землю і не боятись, замажешся, туди де ми є зараз - в зимову казку.
Тож зараз Ви можете переглянути, фотовиставку "Проблиски Літа", аби згадати, яке воно – те літо… відчути його аромат, та задуматись: "Кльова ж цього року зима, тре зібрати друзів та чкурнути кудись в гори, на санях повозитись, ну або на лижах, звісне діло, допоки все не розтопилось".

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!