"Суперзірка"
Львівський Палац мистецтв
вул. Коперника, 17LvivLvivUkraine
(032) 261-47-33Львівський Палац мистецтв

"Суперзірка"

"Суперзірка"

4-5 лютого 2010, Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Сайт:
superzirka.1plus1.tv
Телефон для довідок:
+380 800 500 386 

Відбудуться кастинги шоу від 1+1 "Суперзірка".

Шоу "Суперзірка" – це ліцензійна версія успішного міжнародного формату Popstars, який був реалізований у 67 країнах світу. Зокрема, великий успіх мали версії шоу у Німеччині, Нідерландах, Австралії. Завдяки Popstars у музичному просторі з’явилися такі  зірки, як Girls Aloud, No Angels і The Cheeky Girls.

"Суперзірка" не встановлює жодних жанрових обмежень. Це проект для усіх, хто любить гарну музику. Учасників буде обрано за результатами всеукраїнського кастингу, який розпочнеться вже у січні та пройде у 7 великих містах України. Взяти участь у кастингах можуть сольні виконавці, дуети, ансамблі та навіть хори – у всіх є шанс пройти відбір компетентного журі. До відбіркових прослухувань запрошуються люди будь-якого рівня підготовки – від професіоналів до тих, хто просто любить співати караоке вдома. Перший кастинг пройшов в Одесі 9 та 10 січня.

Переможець "Суперзірки" отримає грошову премію.  
Зареєструватися на кастинг можна на сторінці superzirka.1plus1.tv (а також заповнити анкету), а також за телефоном: 0 800 500 386.

Print 

2Відгуки Відвідувачів

  • Віктор09-03-2010 23:14відповісти

    Деградація!!!!! жах, судьи - потап?!(отсоси - его песня) галушко?! канал не нашел профессионалов. обидно, народу подают дешевку.позор!!!! руководители канала ведь это видели и все таки подали. режиссера не чувствовалось. решительно надо что-то менять чтобы не опуститься до интера.

  • Людмила11-03-2010 01:15відповісти

    Целиком и полностью поддерживаю выше написанное Виктором, как то не заводит и совершенно не интригует этот проект. С ведущими совсем беда, всё что могут это посылать не всегда уместные реплики несчастным конкурсантам, про Веру пожалуй стоит помолчать, она там только для красоты, так как голоса у нее не наблюдается (хотя в Виагре это не так замечалось). У этого проекта век не долгий стоит каналу посмотреть как шустро работает СТБ, хотябы по развлекательным передачам. Всем успехов !!!!!!!

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!