«Мамаєві сни»
Арт-галерея "LvivArt"
вул. Лесі Українки, 21LvivLvivUkraine
(032) 235-56-65Арт-галерея "LvivArt"

«Мамаєві сни»

«Мамаєві сни»

14 сiчня 2010 - 7 лютого 2010, 11:00 - 18:00, крім понеділка, Арт-галерея "LvivArt" (вул. Лесі Українки, 21)

Сайт:
www.lvivart.com
Пошта:
lvivart@lvivart.com
Телефон для довідок:
+38(032) 235-56-65 

Персональна виставка від Ярослави Ткачук.

О 17:00 14 січня відбудеться відкриття виставки від Ярослави Ткачук під назвою «Мамаєві сни». 

Хто знає сни Мамая, що він снив, ким був, як жив? Постать козака Мамая – непересічна в українській міфології, мистецтві. Він герой народного портрету, – Мамай біля дерева, люлька, кінь, сидить і гадає, а також він характерник, цікавий чоловік, козак. 

Чи то сни-думи, чи сни-образи – побаченого, пережитого… Якими бачить сни козака-Мамая художниця по текстилю Ярослава Ткачук? 

Виставка текстилю Ярослави це – експозиція зелементами інсталяції впросторі, а також мандрівка у сни, у образи минулого, нашої історії, легенд. Тут ви побачите твори, з парафразами історії, «козацького бароко», народної картини, пісень, милуванням безмежною красою рідного краю. 

Твори Ярослави – сильні, як за виконанням так і за змістом. В них вона вкладає багато праці, серця і душі. Її композиції настільки влагоджені, настільки позбавлені показної експресії, а за тонкощами ліричного вислову практично межують із мистецтвом сакральним. Кожна із представлених робіт зацікавлює та притягує погляд красою образів, плетенням та поєднанням тканини і металу. Ярослава експериментує з текстилем вона вводить в нього метал, чи навпаки, робить об'ємним, ліпить його. 

Улюбленим художнім засобом та індивідуальною манерою художниці є метал в тканині, вона сама обробляє металеві елементи, і «тче» в нитку, метал настільки органічно вплітається, що важко уявити той чи інший образ без нього, які ж тоді «Птахи» без металевого пір'я, гілки і яблука в «Деревці». 

За допомогою власної авторської техніки Ярослава творить об'ємні форми в тканині, виліплює нитками – скульптуру, чи рельєф… У своїй творчості мисткиня не відходить від традицій ткацтва, використовує натуральні нитки, а композиціями тонко передає красу волокна, добивається цікавих фактурних ефектів та нюансів кольору. Її тканина прозора, та об'ємна, м'яка, багатофактурна, вона моделює, ліпить текстиль, експериментує. 

Молода художниця Ярослава Ткачук – навдивовижу активна й енергійна людина, а ще вона розумна і надзвичайно тактовна, дуже моральна, гарно вихована і тонка. І це її єство простежується й у творчості. 

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!