Виступ гурту ТопОркестра
Хорс
вул. Староєврейська, 6LvivLvivUkraine
(032) 272-37-51Хорс

Виступ гурту ТопОркестра

Виступ гурту ТопОркестра

14 сiчня 2010, 19.00 - 23.00, Хорс (вул. Староєврейська, 6)

Вартість:
вхід: 40 грн (20 з них отоварюється)
Сайт:
www.liniyavtechi.com

Будемо колядувати разом із хлопаками з гурту ТопОркестра.

"ТопОркестра" - всім відоме в Києві явище. Складається в основному з молдавських циган і одеських євреїв. Так само є турки і навіть українці.

Бессарабський, турецький і клезмерський стилі тут перемішуються з коломийкою, і в це вариво вливається радянська попса і одеський шансон - музика нашого спільного дитинства.

Почалося все 3 роки тому, коли харизматичний молдаван Сергій Топор, скульптор-авантюрист і продавець джинсів, почав грати на акордеоні балканську музику і примудрився зібрати навколо себе кращих київських музикантів.

Зараз ТопОркестра вже далеко відійшов від чистої "балканщини", і поки що ніхто не знає, як назвати цей новий солодкий стиль. Мабуть, це єдиний у Києві музичний колектив, який виступає практично щодня.

ТопОркестра грає на вулицях і в підземних переходах для злодюжок, бомжів і міліціонерів, на дискотеках для юних кислотників і старих пердунів.

У ресторанах бізнесмени-патріоти танцюють під їх дудки на столах "Бубамару" і "7.40" і хором співають з ними "Мурку", а в клубах на концертах "ТопОркестра" охороні завжди є чим зайнятися.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!