Історія коня
Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької
вул. Лесі Українки, 1LvivLvivUkraine
(032) 235-55-83Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької

Історія коня

Історія коня

12 лютого 2010, початок о 18:00, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки, 1)

Сайт:
www.zankovetska.com.ua
Пошта:
olesia@zankovetska.com.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 235-55-83 

Вистава на 2 дії без антракту (за оповіданням "Холстомер" Л.Толстого).

Жив у провінційному конюшому дворі один кінь. Він, рябий мерин, виділявся серед інших старістю та незвичною породою. Через це молоді та енергійні коні кривдили його як тільки могли, а він мусив терпіти і триматись осторонь. Але одного дня стара кобила впізнала у ньому того, поряд із ким проминули її молоді роки – це був Холстомер по-вуличному, йому за чистотою крові не було коня рівного у світі…

У минулому він не пригадав жодної істоти, якій би зробив щось недобре. Радість перших моментів пізнання світу, дружби, любові завжди йшли поряд із стусанами, муками та зрадою. Здавалося б, це абсурд: у тому, що на його тілі намальовані чудернацькі плями – він не винен. Чому тоді йому цього не пробачає ніхто – ні коні, ні люди?

Вистава, власне, не про коня. Про нас, людей, про нашу долю, любов, життя…
Актори легко переходять з пристрасті у пристрасть, ведучи за собою глядача, що затамував подих від несподіваного драматизму ситуацій. Глядач легко прочитає авторську метафору, впізнавши в Холстомєрі себе.

Вистава підкреслює вічну істину: життя – несправедливе та жорстоке, лише на мить забарвлене щастям, і ми не маємо права знати – чому воно саме так…

Таня Батицька
редактор
НАУД театр ім. М.Заньковецької

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!