Орфей і Еврідіка
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
(032) 242-11-63Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Орфей і Еврідіка

Орфей і Еврідіка

6 березня 2010, початок о 18:00, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Сайт:
www.opera.lviv.ua
Пошта:
lvivopera@gmail.com
Телефон для довідок:
+38(032) 242-11-63  +38(032) 274-20-80 

Опера на 2 дії. Мова виконання: мова оригіналу.

Орфей оплакує Еврідіку, яка померла від укусу змії. Разом із юнаком сумують його друзі. Печаль Орфея зворушує Зевса і особливо Ероса — бога кохання. Він утішає юнака і дає йому пораду: взяти чарівну лютню і сміливо відправитися в підземне царство, щоб відшукати там Еврідіку і повернути її на землю. Однак треба бути стриманим у почуттях, терпеливим, щоб не оглянутися за нею, коли виводитиме її з підземелля.

Дорога опечаленого Орфея  веде у царство усопших душ, серед яких знаходиться  прекрасна Еврідіка. Закохані зустрічаються і, щасливі, розпочинають дорогу до майбутнього земного щастя.

Орфей іде попереду Еврідіки. З усіх сил намагається не оглядатися, пам”ятаючи наказ Ероса. Еврідіка ж тривожиться: чому Орфей не погляне на неї -  може, розлюбив? Вона дорікає коханому.
Орфей не стримується і оглядається. У той же момент Еврідіка - мертва падає на землю.

Відчай Орфея не має меж. Він теж хоче померти — разом із коханою. Але з”являється  добрий бог кохання Ерос і повертає Еврідіку до життя. Ерос виводить Орфея і Еврідіку на світ. Друзі вітають їх, возвеличуючи високі почуття всеперемагаючого кохання.

Пов'язані події

Минулі події

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!