Акція "Миколай про тебе не забуде"
Львівський Палац мистецтв
вул. Коперника, 17LvivLvivUkraine
(032) 261-47-33Львівський Палац мистецтв

Акція "Миколай про тебе не забуде"

Акція "Миколай про тебе не забуде"

12-18 грудня 2009, Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Сайт:
www.mykolaj.com.ua
Пошта:
info@mykolaj.com.ua

Волонтери проведуть збір та роздачу подарунків для дітей-сиріт, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин до дня Св. Миколая.

Фабрика Святого Миколая - це місце, де впродовж тижня до дня Святого Миколая відбувається збір та пакування подарунків відповідно до адрес потребуючих, і звідки 18-19 грудня волонтери – Помічники Святого Миколая розносять подарунки безпосередньо по адресах дітей з малозабезпечених родин, дітей-сиріт, дітей з особливими потребами.

На Фабриці творяться справжні чудеса! Впродовж дня тут працює близько 150 волонтерів: старшокласників і студентів. Усі вони, не зважаючи на залікову та екзаменаційну сесію, безкорисливо присвячують свій час для того, аби допомогти Святому Миколаю прийти до всіх дітей нашого міста. На Фабриці є такі відділи: прийому речей, видачі адрес, сортування речей, пакування подарунків, перевірки якості спакованих подарунків, приготування до святкової акції в місті. Волонтери працюють дуже інтенстивно, адже до Дня Святого Миколая залишилися лічені дні, і від нас залежить чи віра у чудо та добро не згасне у серцях дітей нашого міста.

Цього року Фабрика Святого Миколая діятиме в приміщенні Львівського палацу мистецтв, що знаходиться за адресою: Львів, вул. Коперника, 17.

Пов'язані події

Минулі події

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!