Андріївський Анплагд
радіо «Львівська Хвиля» – 100,8 FMLvivLvivUkraine

Андріївський Анплагд

Андріївський Анплагд

12 грудня 2009, радіо «Львівська Хвиля» – 100,8 FM

Вартість:
безкоштовно
Сайт:
www.lwr.com.ua

День Св. Андрія об'єднає десятеро найулюбленіших гуртів та виконавців в живому концерті на радіо.

Середина грудня не тішить снігом, зате гріє святом! Цьогоріч водинадцяте поспіль День Св. Андрія об'єднає десятеро найулюбленіших гуртів та виконавців в живому концерті на радіо Львівська Хвиля.

На Андрія хто гадає, хто пече коржики, а хтось слухає радіо! І саме ті останні в жодному разі не опиняться в програші. Адже 12 грудня о 17:00 на радіо «Львівська Хвиля» – 100,8 FM розпочнеться традиційний  Андріївський Анплагд!

Що воно таке? Самим словом “анплагд” позначають музику, що виконана  без жодних підсилювачів: тільки живе звучання акустичних інструментів. Андріївський Анплагд – це цілий живий концерт в прямому ефірі. Свято збере найіменитіших представників українського та львівського шоубізнесу. Зокрема Оратанія, Мері, Антитіла, гурт, який об'єднується лише раз на рік і саме до цього свята, – Конгрес, Піккардійська Терція, а ще – Горгішелі, Павло Табаков, Владіслав Левицький, Андріана, Ірина Федишин. Спеціальний гість – Кузьма.

Важко назвати учасників цього дійства гостями – надто вже тепло і дружньо у студії під час концерту. В рамках Андріївського Анплагду – цікаві несподіванки, інтерв'ю з виконавцями, багато сміху та просто мегапозитивні емоції. Тим і ділитимуться з вами з вами зі всіх сил в ефірі радіо Львівська Хвиля 100,8 FM 12 грудня починаючи з 17:00!

текст: Маріанна Фіртка

PS До речі, «Львівську Хвилю» можна слухати у Інтернеті!

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!