Чарівне кресало
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
(032) 242-11-63Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Чарівне кресало

Чарівне кресало

29 грудня 2009, початок о 12:00, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Сайт:
www.opera.lviv.ua
Пошта:
lvivopera@gmail.com
Телефон для довідок:
+38(032) 242-11-63  +38(032) 274-20-80 

Опера на 2 дії. Мова виконання: мова оригіналу.

Іде Солдат із війни: раз-два, раз-два! Іде і пісеньку співає. Раптом біля величезного дуба зустрічає стару Відьму. Вона попросила його, щоб дістав із печери, що на дні дупла, кресало. У печері заховані скрині зі скарбами, з яких можна взяти незліченну кількість золота, а у солдатських кишенях, як відомо, вітер свище. Поліз Солдат у дупло і заглибився у велику печеру. Спочатку собаки, що охороняли скарб, не підпускали Солдата, та він заговорив з ними ласкаво та ввічливо — і собакам це сподобалося.
Виліз Солдат із дупла і хоче закурити після важкої праці, а тютюну немає. Відьма віддала йому свою табакерку. Відкривши її, Солдат побачив казково-сяючу Мідну фортецю, а в ній — прекрасну Принцесу. Задивився Солдат на таке чудо, а Відьма тим часом викрала у нього з кишені кресало — та не чарівне, а звичайне, яким Солдат користувався на війні.
Поки отямилась Відьма, що помилилася з кресалом, — Солдата вже не видно. Кинулась за ним навздогін, а Солдат уже у столиці. Грошей тепер у нього багато, накупив дітям іграшок, пригостив дорослих, а шевцеві Гансу подарував сопілочку. Відьма його і тут знайшла, але Солдат не віддав кресала, прогнав її. Дивиться Солдат на це кресало і думає: чому Відьма так за ним полює? Викресав іскру і другу — з'явилися перед ним собаки, з якими він у печері зустрічався, і обіцяють виконати всі його бажання. Солдат доручив їм знайти Принцесу.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!