Травіата
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
(032) 242-11-63Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Травіата

Травіата

22 квiтня 2010, початок о 18:00, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Сайт:
www.opera.lviv.ua
Пошта:
lvivopera@gmail.com
Телефон для довідок:
+38(032) 242-11-63  +38(032) 274-20-80 

Опера на 4 дії. Мова виконання: мова оригіналу.

Друзі та шанувальники Віолетти Валері, славетної паризької кур­тизанки, святкують її видужання після хвороби. Краса, розум, чарівність Віолетти приваблюють до неї і аристократів, і богему. Серед гостей - Альфред Жермон, який нещодавно прибув до Парижа з провінції. Він закоханий у Віолетту. Радість полум'яного почуття лунає в його вітальній пісні, яку він співає на прохання гостей.

 

Починаеться вальс. Усі йдуть до бальної зали. Віолетта, знову відчувши слабкість, залишається одна. Але її самотність порушується появою Альфреда. Вона чує палке освідчення в коханні. Намагаючись приховати під зовнішньою безтурботністю щире хвилювання, Віолетта дарує Альфреду камелію: нехай він поверне ій квітку тоді, коли вона зів'яне. "Так завтра?" - "До завтра" Охоплена новим для неї почуттям, Віолетта мріє про щастя та кохання. Та чи для неї, хворої та знедоленої, ці мрії? Боячись розчарування, вона намагається переконати себе бути вільною, безтурботною.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!