Українське Різдво
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
(032) 242-11-63Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Українське Різдво

Українське Різдво

14 сiчня 2012, початок о 17:00 та 20:00, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Вартість:
70-260 грн.
Сайт:
www.rizdvo.lviv.ua
Телефон для довідок:
+38(067) 67-333-09  +38(050) 139-15-77 

Велике Різдвяне шоу з колядками, щедрівками, музикою, театралізованими музично-танцювальними постановками, жартами, спецефектами.

Фестиваль проходитиме у п’ятьох напрямках: сучасна популярна і симфонічна музика, джаз, акапельний спів і танці. Фестиваль унікальний тим, що музиканти готують нове виконання Різдвяних пісень та мелодій. Різдвяні мелодії презентуватиме композитор, Лауреат Шевченківської премії, Народний артист України Мирослав Скорик, який виконає їх у новому джазовому аранжуванні. Рідкісні старовинні колядки у етно-фольклорному сучасному виконанні будуть представлені зіркою української сцени, Народною артисткою України Ніною Матвієнко у супроводі інструментального ансамблю «Високий Замок».

Запальні різдвяні пісні у сучасному романтичному стилі виконає улюблениця львів’ян і всієї України фіналістка пісенного конкурсу «Голос країни» Антоніна Матвієнко. Елітні різдвяно-романтичні мелодії можна буде послухати у виконанні симфонічного оркестру «Віртуози Львова». Народний хор «Волинь» з міста Луцька представить поліські колядки та щедрівки в музично-танцювальній театралізованій постановці з козою, звіздою та іншими різдвяними атрибутами.  Талановиті співачки з Києва Ілларія та Русина представлять глядачеві новорічно-різдвяні пісні та колядки у сучасному етно-фольковому виконанні.

Джазовий гурт «Шоколад» потішить львівського слухача колядками у вишуканому джазовому виконанні. Ансамбль танцю «Надзбручанка» з міста Тернополя презентуватиме глядачу уривок музично-театралізованої постановки «Вечори на хуторі поблизу Диканьки». Фольклорний ансамбль «Любисток», який представляв українську музику у кожному куточку Європи і має офіційного імпресаріо у Голландії, презентуватиме глядачу колядки у новій вишукано-класичній інтерпретації.

Наймолодші учасники ансамблю «Веселі черевички» зігріють глядача по-дитячому щирими колядками та вертепом. Ведучі фестивалю – заслужена артистка України Руслана Писанка і актор театру ім. М. Заньковецької Юрій Хвостенко перевтіляться у ролі Солохи і Чортика, з театралізованого виступу яких розпочнеться фестиваль у Львівській опері. 

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!