Благодійний Марафон "Від Андрія до Миколая"
Львівський Палац мистецтв
вул. Коперника, 17LvivLvivUkraine
(032) 261-47-33Львівський Палац мистецтв

Благодійний Марафон "Від Андрія до Миколая"

Благодійний Марафон "Від Андрія до Миколая"

13-18 грудня 2011, початок о 19:00, Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Вартість:
80 грн.
Сайт:
www.artpalace.org.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 297-00-10 

Передріздвяний благодійний марафон, у рамках якого відбудеться збір коштів на купівлю рентген-апарату для потреб онкологічного відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Благодійний марафон «Від Андрія до Миколая» відбудеться у Львові з 13 до 18 грудня і запропонує гостям атмосферу справжнього миколайського дива – з унікальним містом Лева, спеченим із медівникового тіста, ялинкою, створеною руками дітей, парадом Святих Миколаїв із різних куточків світу, насиченою музичною програмою від від відомих виконавців і ще багатьма яскравими подіями.

У програмі:

Благодійний аукціон-концерт, на якому виступатимуть Павло Табаков та Олександр Божик, Віртуози Львова та Тоня Матвієнко, ведучий – Остап Ступка.

Ярмарок найкращих українських виробників «Усе до свята». Тут можна буде придбати різні гостинці для рідних, а також смачні тістечка до різдвяного столу.

Майстер-клас від зіркових українських родин зможе кожен відвідувач кулінарного містечка.  Тут ви потрапите на кулінарне свято від братів Капранових, Остапа Ступки, Василя Вірастюка, Марка Зархіна, Сашка Положинського та ін. Натомість, львівські фахівці спечуть для діток величезний торт у формі карти України та духмяний коровай. 

Наступним пунктом святкової програми стане дитячий проект «Забавляндія»,  який не залишить байдужими навіть дорослих. 

Продовжить благодійну програму велетенський хлопчик-печиво, який запросить усіх відвідати унікальне місто Лева з медяного тіста. Гості побачать незвичну для себе площу Ринок - у формі медівника, спечену Ратушу у зменшеному вигляді, солодкий і відомий на весь світ Оперний театр. І це ще не повний перелік грандіозного дійства.

На всіх, хто не байдужий до беззахисної малечі, чекатиме також Парад Миколаїв різних країн світу. Під музику різдвяного духового оркестру львівськими вулицями пройдуть улюбленці усіх дітей і дорослих.

Концертна програма марафону "Від Андрія до Миколая"

14 грудня

Павло Табаков
Олеся Киричук
Олександр Божик

15 грудня

гурт "Дивні"
гурт "Крихітка"

16 грудня

гурт "Горгішеллі"
Марія Бурмака

17 грудня

гурт "Тартак"
Ярослав Джусь

18 грудня

гурт "Illusions"
Тарас Чубай та гурт "Плач Єремії"
Пікардійська Терція

Print 

3Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!