Виставка Володимира Топія «Supermarket-2. Периферія»
Дзиґа
вул. Вірменська, 35LvivLvivUkraine
(032) 297-56-12Дзиґа

Виставка Володимира Топія «Supermarket-2. Периферія»

Виставка Володимира Топія «Supermarket-2. Периферія»

24 листопада 2009 - 6 грудня 2009, Дзиґа (вул. Вірменська, 35)

Сайт:
www.dzyga.com
Пошта:
dzygainfo@gmail.com
Телефон для довідок:
+38(032) 276-74-20 

Виставки живопису відомого львівського митця Володимира Топія, яку доповнить перформанс польської мисткині Анни Бєрнацької.

Проект «Supermarket-2.Периферія» передбачає експонування низки живописних робіт та супровідних інсталяцій «реді-мейд» на тему роздвоєння людини як істоти [ще] духовної в умовах комерціалізованого суспільства.

У проекті пропонується інтелектуальний огляд еволюції сприйняття матеріальних предметів, у які історично людство вкладало духовний зміст, насичуючи енергетикою власної сутності речі, творені конкретним автором. Йдеться не стільки про мистецький, скільки побутовий зріз проблеми: традиційно культові страви, як то різдвяна кутя чи великодня пасха позбавлено «родинного авторства», що надавало їм емоційного тепла та особливого змісту. Прикладів безліч, а втрата «індивідуальності» предметного оточення людини, забуття понятійного змісту під зовнішньою «супермаркетівською» оболонкою провадить до типізації особистості, відтак - до її руйнування.

Подані роботи скеровані на асоціативну співтворчість з глядачем і пропонують вихідну емоційну базу для подальшого аналітичного аналізу проблеми.

Про перформанс: „Волання” є моїм суб’єктивним баченням стану жінок в усьому світі. Тягар суспільної вимоги  постійно бути несказанно красивою для жінки стає хворобою.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!