«PLAY INK INK PLAY. Пекінська опера в сучасному китайському живописі»
Львівський Палац мистецтв
вул. Коперника, 17LvivLvivUkraine
(032) 261-47-33Львівський Палац мистецтв

«PLAY INK INK PLAY. Пекінська опера в сучасному китайському живописі»

«PLAY INK INK PLAY. Пекінська опера в сучасному китайському живописі»

5 грудня 2009 - 5 сiчня 2010, з 10.00 до 17.00, крім понеділка, Львівський Палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Сайт:
www.artpalace.org.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 261-47-33 

Легендарна колекцію Національного художнього музею Шанхая ім. Лю Хайсу.

У Києві, Львові і Дніпропетровську колекцію представляє арт-проект «PLAY INK INK PLAY. Пекінська опера в сучасному китайському живописі». Цей проект є частиною культурного обміну між Україною і Китаєм. Він присвячений шістдесятиріччю Народного Китаю і двадцятиріччю Незалежності України.

З боку України в червні 2010 року в Національному музеї ім. Лю Хайсу країну представлятиме всесвітньо відомий проект Миколи Журавля «Пасіка».Експозиція, яку привезли до України, – незвичайно популярна. Вона подорожує по всьому світі вже більше 20-ти років. Це відомі китайські живописці і молоді автори: Гуан Лян, Ліїн Фенмянь, Чен Шифа, Дінів Ліжень, Чжу Чженьген, Хань Юй, Чжоу Цзінсинь, Шень Ху, Чжан Гуймінь, Не Ганьінь, всього – 81 картина.

Слово «play» в назві проекту має  два значення: його можна розуміти не тільки  як «грати», але і  як «китайська традиційна опера» або «театр». Пекінська опера  — одна з форм традиційного китайського театру, поєднує в собі музику, вокальне виконання, пантоміму, танець і акробатику. Основи національної майстерності базуються на «чотирьох уміннях» і «чотирьох прийомах».  

 

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!