Концерт гуртів «EMPE-3» та «Contemporary noise sextet»
Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької
вул. Лесі Українки, 1LvivLvivUkraine
(032) 235-55-83Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької

Концерт гуртів «EMPE-3» та «Contemporary noise sextet»

Концерт гуртів «EMPE-3» та «Contemporary noise sextet»

11 грудня 2009, 19.00 - 22.00, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки, 1)

Вартість:
від 50 грн.
Сайт:
www.dzyga.com/jazzbez
Телефон для довідок:
+38(032) 244-47-78 

«EMPE-3» проект створений Mateusz Pospieszalskі, а Contemporary Noise Sextet – формація створена братами Капса, які раніше разом творили Something Like Elvis.

Проект  EMPE 3 представляє  широкий спекрт музичних стилів: від фолку, джазу й співу до вільної інструментальної імпровізації.

На концертах цей проект випромінює незвичну енергію та емоції. Матеуш попросив долучитися до проекту свого сина, саксофоніста та брата, контрабасиста, а також Пшемека Боровєцкого (ударні), Лізавєта Шмідт (вокал).

Сам Матеуш - лідер проекту, саксофоніст і вокаліст.

Про «Contemporary noise sextet»

Раніше ансамбль був знаний як  Contemporary Noise Quintet. До його складу входили також саксофоніст Tomek Glazik, трубач Wojtek Jachna. У листопаді 2006р. до групи долучився гітарист Kamil Pater і басист Patryk Węcławek.

Музику ансамблю можна схарактеризувати як енергетичний джаз з елементами кіно-музики. Однак різнорідність звуків не дозволяє однозначно окреслити виробленого музикантами стилю.

Восени 2006 з’явилась дебютний альбом  ансамблю „Pig Inside The Gentleman”, який отримав дуже позитивні рецензії і став одним із альбомів року у хіт параді Третього Програму Польського Радіо.     

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!