Концерт «Happy55» та «GURZUF»
Львівська обласна філармонія
вул. Чайковського, 7LvivLvivUkraine
(032) 235-81-36Львівська обласна філармонія

Концерт «Happy55» та «GURZUF»

Концерт «Happy55» та «GURZUF»

9 грудня 2009, 19.00 - 22.00, Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Вартість:
від 50 грн.
Сайт:
www.dzyga.com/jazzbez/
Телефон для довідок:
+38(032) 244-47-78 

Gurzuf — музичний проект акордеоніста Єгора Забєлова та барабанщика Артьома Залеського, а «Happy55» – проект піаніста і композитора Ярослава Борісова та барабанщика Алєксандра Бітюцкіх.

За час свого існування група «GURZUF» брала участь у різноманітних музичних фестивалях, грала сольні концерти на сценах Білорусії, Росії, України, Литви, Латвії, Польщі, Німеччини, Франції, Швейцарії та Англії. 

Весною 2007 року на тон-студії "Мосфильму" було записано дебютний альбом "Несуществующее кино". В 2006 група визнана "Відкриттям року" та "Професіоналами року". 
 
Gurzuf — це шалено емоційна, глибоко прониклива музика, що торкається підсвідомості людини. Пробиваючись крізь терня щоденних сумнівів, звичок, штампів, стереотипів, байдужості, самотності — музика Gurzuf оголює найбільш інтимні сторони людської душі. Вона змушує страждати і радіти та разом з музикантами відчути катарсис.

Gurzuf — це нестандартність.  Незважаючи на те, що учасників тільки двоє, музика вражає своею насиченістю і силою звучання. На концерті Gurzuf руйнується стандартне сприйняття акордеона як фолкового інструмента.

Створенню проекту «Happy55» передувала довга еволюція групи 55, котра за свою історію існувала в абсолютно різних форматах - дует (ударні, клавішні), тріо (ударні, клавішні, кларнет), квінтет (ударні, клавішні, бас, дві флейти) и т.д. 
 
Проект виконує виключно авторські твори в оригінальному аранжуванні. Стилістичне визначення цієї музики, як і стається завжди із самобутньою творчістю, знайти надзвичайно важко. Словом, в тому, що роблять Happy55, поціновувачі різних музичних стилів знаходять, кожен щось своє: відтінки джазу, класики, сучасного позастильового ангарду, ф’южну, мінімалізму, рок-музики.  

За твердженням  найавторитетнішої джазової агенції  «Джаз.Ру»  Happy55 – це «один із найбільш самобутніх проектів сучасної Росії».

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!