Виступ «BORDERLAND.Mariana Sadovska & Band»
Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької
вул. Лесі Українки, 1LvivLvivUkraine
(032) 235-55-83Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької

Виступ «BORDERLAND.Mariana Sadovska & Band»

Виступ «BORDERLAND.Mariana Sadovska & Band»

4 грудня 2009, 20.00 - 22.30, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької (вул. Лесі Українки, 1)

Вартість:
від 50 грн.
Сайт:
www.dzyga.com/jazzbez/
Телефон для довідок:
+38(032) 244-47-78 

Унікальний спів «української Бьорк» Мар’яни Садовської у німецькому проекті «Borderland Mariana Sadovska&band».

Мар’яна Садовська  – унікальна українська співачка, знана у Світі краще ніж на Батьківщині, «володарка неповторного тембру, в якому відчутна вся автентична гамма».

2001-го вийшов  перший сольний диск  «Пісні, яких навчилася в Україні». 2003-го у співпраці з польським радіо «Люблін», мистецькою групою «Яра» та ЮНЕСКО видала альбом «Будемо весну співати» – колекцію автентичного багатоголосся із сіл Полтавщини та Полісся. У 2004-2005 роках у США виходить другий диск "Borderland" за участі відомих американських етноджазових музикантів. Згодом, у Німеччині створює музичний проект із аналогічною назвою, з яким отримує нагороду GREOLE 2006, як найкращий виконавець World Music. Упродовж декількох останніх років постійно мешкає в німецькому Кельні.

Під час  цьогорічного фестивалю «Jazz Bez» Мар’яна Садовська презентуватиме новий диск із матеріалом, зібраним за останні роки.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!