Презентація молодіжної газети «П’ятниця» на Ринку
пл. Ринок, сцена "Літо на Ринку"LvivLvivUkraine

Презентація молодіжної газети «П’ятниця» на Ринку

Презентація молодіжної газети «П’ятниця» на Ринку

13 серпня 2010, 19.00 - 20.30, пл. Ринок, сцена "Літо на Ринку"

Вартість:
вхід вільний
Сайт:
friday-lviv.blogspot.com
Пошта:
lviv.molod@gmail.com
Телефон для довідок:
+380977006675 

В п’ятницю, 13 серпня 2010 року о 19.00 газета для молоді «П’ятниця» презентуватиме свій тринадцятий номер, організовуючи в його честь вечірку- презентацію на площі Ринок в межах міського фестивалю «Літо на Ринку».

Вашій увазі будуть представлені твори талановитих молодих львівських письменників, переможців та учасників літературних читання, організованих газетярами, спектакль «Повітря» від молодіжного авангардного театру «Жуй» (м. Дніпропетровськ) та музика від молодого, проте вже добре відомого львівського гурту «Аlcobrothers»а також конкурси та різноманітні розваги для всіх присутніх.

В такий спосіб молодіжна газета «П’ятниця» хоче репрезентувати свій новий випуск під номером 13 у цей містичний день. У такий спосіб молоді журналісти видання прагнуть довести, що вміють не лише добре писати, але й розважатися, незважаючи на забобони та перестороги, з якими у більшості асоціюється день  п’ятниці, 13.

 «П’ятниця» - молоде та вже добре відоме молодіжне безкоштовне видання, створене ініціативною групою студентів, яке ви можете знайти у кнайпах, кінотеатрах, хостелах та клубах Львова.

Print 

1Відгуки Відвідувачів

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!