"Маркіза"
Арт-салон "Сливка"
вул. Театральна, 24LvivLvivUkraine
(032) 235-58-28Арт-салон "Сливка"

"Маркіза"

"Маркіза"

20 липня 2010 - 20 серпня 2010, щодня з 10.30 до 19.00, Арт-салон "Сливка" (вул. Театральна, 24)

Пошта:
slyvkart@ukr.net
Телефон для довідок:
+38(032) 235-58-28 

Живопис Ілони Муравьової.

Ілона Муравйова народилась 27 лютого 1980р. у Львові. Закінчила Львівський коледж декоративно - прикладного мистецтва ім.Ів.Труша, факультет художнього текстилю. Являється членом творчого активу ЛООНСХУ.

Роботи знаходяться в приватних колекціях Німеччини, Голандії, Франції, Іспанії, України, Росії.

Перспективна малярка яку історики вже встигли класифікувати як таку, що працює у гламурному стилі, насправді професійно і вправно володіє імпресіоністичним письмом. Однак її улюблена романтично-лірична "бузкова" палітра накладає на імідж авторки картин маску інфантильної мрійливиці, так мистецтвознавець Наталія Космолінська зауважує, що "романтичний живопис львівської художниці Ілони Муравйової – ще одна "серія" у безконечному серіалі жіночих марень".

За допомогою ніжних нюансів рожево-перлового колориту та імпульсивної імпресіоністичної манери, яка дозволяє маніпулювати гранню між реальністю та фантазією, Ілоні вдається буквально матеріалізувати відчуття розчиненого у повітрі передчуття кохання». Останні два роки Ілона Муравйова вважає дуже плідними і сконцентрованими у своїй творчості. Вона багато малює, бере участь у міжнародних пленерах живопису як пейзажистка.

Відкриття о 17:00.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!