"Мандрівка жовтим трамваєм"
Арт-галерея "LvivArt"
вул. Лесі Українки, 21LvivLvivUkraine
(032) 235-56-65Арт-галерея "LvivArt"

"Мандрівка жовтим трамваєм"

"Мандрівка жовтим трамваєм"

6-25 липня 2010, Арт-галерея "LvivArt" (вул. Лесі Українки, 21)

Вартість:
вхід вільний
Сайт:
www.lvivart.com
Пошта:
lvivart@lvivart.com
Телефон для довідок:
+38(032) 235-56-65 

Виставка пастелей від Ірини Данилів – Флінти.

"Народилась я в чудовому і неповторному місті Львові 11 липня 1960 року. Цю виставку присвячую приємним серцю і душі куточкам рідного міста, околицям Високого Замку і Кайзервальду, поблизу яких я живу з дитинства. І саме тепер виникла потреба зафіксувати мотиви, що вже давно виношувались в ескізах, думках, під враженням мандрівок.

Закінчивши у 1979 році ЛУПМ ім.Труша відділ художнього ткацтва і у 1984 році ЛДІПДМ - кафедру художнього текстилю, віддавала перевагу у своїй творчості гобелену, батику, колажу, нетрадиційному текстилю. Неодноразово була нагороджена дипломами, преміями, з 1997 року стала членом Національної спілки художників України секції текстилю. І дотепер текстиль є моєю любов'ю та стихією. Та за останні роки зросло бажання висловлюватись активніше в пастельному живописі. Раніше працювала в акварелі, темпері, пастелі, змішаній техніці, проте виставлялась зрідка. Текстиль перемагав. А сьогодні, відійшовши дещо від інтерпретацій, імпровізацій і декоративності у текстильних творах, малюю те, що бачу, відчуваю, не занурююсь в умовності, не стримую себе. Спочатку захоплювали здебільшого краєвиди, далі моменти живої природи з елементами архітектури і все що зростало , цвіло, плодоносило, руйнувалось, будувалось і навіки застигало поміж природою, змінюючи її настрій, стан, пору. Пастель мені в цьому якнайкраще пасує своєю м'якістю, легким узагальненням і толерантністю.

Праця в Національній академії мистецтв на кафедрі академічного живопису також підсилює мої пориви до участі у багатьох виставках в Україні та за кордоном, зокрема у Греції, Іспанії, Франції.

Я мала добрих викладачів – пам'ятаю про них, і все ж найважливішим вчителем для мене був і залишається у своїх творах мій батько Зеновій Флінта.

Пропоную часточку свого доробку за останні два роки і запрошую пройтися моїми теперішніми стежками."

Ірина Данилів-Флінта

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!