Етно на Ринку
пл. РинокLvivLvivUkraine

Етно на Ринку

Етно на Ринку

18 липня 2010, 19.00 - 22.00, пл. Ринок

Вартість:
вхід вільний

Театр Тіней "Див", гурт "Тарута" та гурт "Люде Добрі" розважатимуть глядачів етномузикою.

Етно-Рок Фундація "ТаРУТА" - двічі лауреат Загальнонаціонального пісенного конкурсу «Червона Рута». Засновником її є автор та виконавець, переможець вищезгаданого фестивалю в жанрі «Акустична музика» 2005 року - Євген «Їжак» Романенко. На думку самих гудців, секрет успіху «ТаРУТА» полягає в тому, що вона може представляти свою творчість не в одному музичному напрямку, а одразу в трьох: автентичний спів, акустична музика та етно-рок. Саме поєднання українських народних мелодій з сучасними гітарними ритмами створює абсолютно нове, унікальне музично-сценічне дійство, основним завданням якого є донесення до сучасної молоді української пісенної спадщини. Свій репертуар, побудований на основі авторських пісень Євгена «Їжака», музИки гармонійно поєднують з автентичними мелодіями Київщини, Полісся та Полтавщини. Традиційну Рок-основу забезпечують такі інструменти, як барабани, бас-гітара, акустична та електрогітара. Автентичності колективу надають сопілка, скрипка та ксилофон, а також професійний «народний» спів.

Учасники колективу:

Євген «Їжак» Романенко – спів, акустична гітара (автор музики та слів)
Олена Романенко – народний спів (збирач фольклору)
Олександра Тарасевич - народний спів (збирач фольклору)
Мар’яна Мархель – скрипка, народний спів (збирач фольклору)
Євген Наумов – гітара електрична та класична
Євген Бондаренко – гітара басова, контрабас
Іван Желік – труба
Максим Бойко – тромбон
Андрій Кузьменко – перкусія
Тарас Козак – барабани, перкусія, ксилофон.

Виступ етно-колективу "Люде Добрі" Гурт збирає та інтерпретує музику з усієї України. Оскільки учасники гурту цікавляться різними стилями музики, то і композиції є дуже різноплановими (класика, джаз, балкани, панк, реґі, клезмер, і звичайно як основа – українська автентична музика). Гурт працює з жовтня 2006 року. Брали участь у фестивалях України, Канади та Польщі.

Театр Тіней "Див" – єдиний театр тіней, що працює в Україні.

Тіні з театру тіней ви зустрінете лиш коли стемніє, тоді вони народжуються і живуть. Вдень тіні ховаються під личинами звичайних незвичайних людей – скульпторів, художників, поетів, мистців. Чітку межу двома сутностями здатна провести лиш пані Темрява, яка ховає в своїх шатах світ ЯВ, натомість відкриває двері до світу НАВ. До світу потойбічного і загадкового, до світу в якому снують наші таємниці, страхи, пристрасті і бажання. Раз ступивши в цей світ вороття назад вже немає.”

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!