Джазовий концерт від Karolina Beimchyk Quartet та ShockolaD

Джазовий концерт від Karolina Beimchyk Quartet та ShockolaD

17 липня 2010, 19:00-22.00, пл. Ринок

Вартість:
вхід вільний / admission free

Цього літа Джаз Клуб виходить за рамки вузького середовища на Площу Ринок.

"Velur"– інструментальна музика: флейта і фортепіано.

Дует Velour у складі: Меланія Вільшанецька (фортепіано) і Петро Юрчишин (флейта) почав спільну діяльність навесні 2010 року. До репертуару дуету входить: музика із кінофільмів 20 - 50 років ХХ століття, мюзиклів, кращі хіти репертуарів таких виконавців як: Stevie Wonder, Louis Armstrong, Frank Sinatra, Ella Fitzgerald, Oscar Peterson, George Benson, Barbra Streisand, The Beatles.

Виступ колективу "Karolina Beimchyk Quartet"

Кароліна Беімчик – польська джазова вокалістка. Народилась в Познані. Там закінчила Музичний Ліцей ім. М.Карловіца по класу скрипки. Скрипка була першим інструментом на якому почала грати джаз. Цікавість до джазового вокалу з’явилась після участі в міжнародних майстер-класах в м. Ходжєж.

Квартет – це новий проект Кароліни Беімчик, в якому беруть участь двоє музикантів з України – Анастасія Литвинюк (фортепіано), Ігор Гнидин (барабани) – та знаний польський контрабасист Міхал Ярос.

Виступ етно-джазового гурту “ShockolaD”.

ShockolaD – група, створена у червні 2004 року. В своїй творчості музиканти поєднують джаз та український фольклор. Крім етно-джазу експериментують з електронними звучаннями та текстами українських та польських поетів.

В 2009р. вийшов в світ нового альбому «Покоси». Основою більшості композицій є народні пісні, які після трансформації через свідомість гурту набули джазового звучання. Окрім народних пісень, в альбомі звучать твори на вірші Сергія Жадана та Віктора Неборака. На диску присутній бонус-трек на слова вірша Юліуша Словацького «Мати до сина».

В творчому процесі беруть участь всі учасники колективу, але переважна більшість творів написана засновником гурту – Ігором Гнидином – на основі етнічних українських мотивів.

Склад групи:

Ігор Гнидин – барабани

Анастасія Литвинюк – клавішні

Дана Винницька – вокал

Михайло Балог – тенор – саксофон

Сергій Федорчук – контрабас

Tomasz Dabrowski – труба

Michal Jaros – контрабас.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!