Міжнародний фестиваль "Славське Rock"
с.Славське, Сколівський район, Львівська областьLvivLvivUkraine

Міжнародний фестиваль "Славське Rock"

Міжнародний фестиваль "Славське Rock"

30 липня 2010 - 1 серпня 2010, 14.00 - 23.00, с.Славське, Сколівський район, Львівська область

Вартість:
70 грн. за 3 дні
Сайт:
slavskerock.in.ua
Телефон для довідок:
+38(067) 464 18 16  +38(067) 917 01 82 

Вже вчетверте любителі важкої музики зможуть насолодитися звучанням справжнього року на фестивалі у Славську, який вже традиційно проходитиме під гаслом "Я люблю Карпати!".

Фестиваль "Славське Rock" ма на меті не лише популяризацію активного відпочинку серед молоді, але й привернення її уваги молоді до екологічних проблем Карпатського регіону.

Вже традиційно програма фесту складатиметься з кількох частин:

Цьогоріч музична програма буде розбита як і в попередні роки на денну і вечірню сцену, початок роботи денної сцени – 14:00, вечерньої – 18:00. Квитки можна придбати на самому фестивалі біля стадіону (ближче до початку роботи вечірньої сцени) та на міській площі. Для вас гратимуть українські гурти «Гуцул Каліпсо», «Rock-H», «Мертвий півень», «Проти Ночі» та гості з Польщі, Грузії і Німеччині.

Екологічна складова є одним з пунктів програми фестивалю і щорічно в рамках цього проекту у містечку проводиться виставки та конкурси на екологічну тематику, демонструються фільми створюються скульптури та символічні інсталяції як художниками так і звичайними активістами. Але найбільшу увагу буде зосереджено саме на культурі відпочинку на природі.

Спортивна програма вже традиційно складатиметься з велопробігів, велоекскурсій, конкурсів, акцій та спортивно-розважальних ігор.

В рамках мистецької програми фестивалю «Славське Рок» відбудеться 10-денний “Міжнародний Керамічний Симпозіум” під назвою “Біле Дерево”

Дістатись до місця проведення фестивалю ви можете двома способами:

  •  скористатися послугами компанії-партнера  фестивалю «Рутенія Тур», яка допоможе вам дістатись до фестивалю і вирішити проблеми з розташуванням;
  •  за допомогою послуг державного транспорту, себто залізниць, аеропортів, маршрутних таксі, або ж на власному транспорті;

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!