Фестиваль сучасної християнської музики
парк культури ім. Богдана ХмельницькогоLvivLvivUkraine

Фестиваль сучасної християнської музики

17 липня 2010, початок о 19.30, парк культури ім. Богдана Хмельницького

Вартість:
вхід вільний

Вперше у Львові відбудеться Перший міжнародний міжконфесійний фестиваль сучасної християнської музики «With God into the Future» («З Богом у майбутнє») для сприяння екуменічного порозуміння молоді різних християнських конфесій та об`єднання громади Львова навколо християнських цінностей.

Особливими учасниками  цієї події є міжнародний християнський музичний гурт «The OUTLANDERS» (США), який у липні 2010 року виступатиме з концертом у Польщі (Краків), і спеціально відвідає міжконфесійний фестиваль у Львові. У складі групи представники з Іспанії, Англії, Німечини, Південної Африки, Португалії.

«Для такого міста як Львів, яке має хороші релігійні традиції, такий фестиваль, гадаю, буде цікавим і гідно поцінованим», – каже начальник управління сім’ї, молоді та спорту Юрій Наконечний.

До організації фестивалю дали згоду долучитись християнські церкви всіх конфесій: Українська Греко-Католицька Церква, Українська Православна Церква Київського Патріахату, Євангельські протестантські церкви, Українська Автокефальна Православна Церква, Римо-Католицька Церква, Вірменська Апостольська Церква, а також громадські організації.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!