Концерт мексиканського піаніста Алехандро Вела
Будинку органної та камерної музики
вул. С. Бандери, 10LvivLvivUkraine
(032) 272-39-53Будинку органної та камерної музики

Концерт мексиканського піаніста Алехандро Вела

Концерт мексиканського піаніста Алехандро Вела

17 липня 2010, Будинку органної та камерної музики (вул. С. Бандери, 10)

Телефон для довідок:
+38(032) 272-39-53 

Львівський Будинок органної та камерної музики запрошує Вас послухати гру всесвітньо відомого мексиканця Алехандро Вела.

Це піаніст, що володіє могутнім даром спілкування за допомогою уяви, потужних
емоцій і звучної широти, який об'єднує його музикальну глибину з його харизматичною особистістю.

Алехандро почав свою кар'єру з дуже раннього віку, отримуючи постійні запрошення від головних концертних залів, таких як Фестиваль Равініа в Чикаго, Еліс Туллі Хол в Нью-Йорку, Національний Центр Мистецтв в місті Мехіко і Ройал Консертгебоув в Голландії. Давав концерти з симфонічними оркестрами Чикаго, Хьюстона, Сан Антоніо, Корпус Крісті, Ноксвілла, Ешвілла, Йорка, Національним оркестром Санто Домінго (а також іншими колективами в Нью-Йорку, таким як Джулліард Сімфоні; Північній Кароліні, Пенсільванії, Теннесі, Мічігані, Міссурі і Техасі), оркестрами Камерата Ашдод в Ізраїлі і Аппассіоната Ансамбль в Канаді.

Окрім великої кількості сольних концертів в Мексиці, включаючи Міжнародний Фортепіанний Фестиваль “En Banco y Negro” (ісп. Чорно- Білий), трансляція якого відбулася на 23-му Мистецькому каналі, він виконував соло з Філармонічним оркестром міста Мехіко, Оркестром штату Мехіко, Симфонічним оркестром імені Карлоса Чавеса, Філармонічним оркестром Халіско і Філармонічним оркестром штату Керетаро під керівництвом таких майстрів як Крістоф Ешенбах, Ях Лінг, Роберт Харт Бейкер, Кеннет Жан, Кірк Тревор, Дімітр Манолов і Хуан Карлос Ломонако.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!