Концерт гуртів The Мандри та Outsider Blues
Picasso
вул. Зелена, 88LvivLvivUkraine
(032) 275-32-72Picasso

Концерт гуртів The Мандри та Outsider Blues

Концерт гуртів The Мандри та Outsider Blues

12 липня 2010, 20.00 - 22.00, Picasso (вул. Зелена, 88)

Вартість:
100 грн.
Сайт:
www.picasso.lviv.ua
Пошта:
info@picasso.lviv.ua
Телефон для довідок:
+38(032) 275-32-72 

Джаз-роковий концерт, присвячений пам'яті Ореста Жукевича (одного із учасників гурту “The Мандри”).

«The Mandry» (Львів)

Євген Шелест - труба, вокал
Ігор Трух – саксофон, вокал
Ігор Лесько - барабани
Аркадій Орєхов - клавіішні
Михайло Попович - труба
Сергій Сенюта – тромбон
Орест Смішко – гітара бас
Андрій Бадюк - гітара
Сергій Горбачов - вокал,
Іван Вощина - перкусія

Ансамбль «Мандри» був засновний в 1970 році. Молодих студентів львівських вузів об'єднувала любов до музики, прагнення слави та популярності. Музиканти із успіхом виступали на танцювальних майданчиках, вечірках, концертах, клубах та фестивалях. Серед численних музичних форумів 70-80-х років найяскравішим був – «Весна Політехніки». Там можна було почути мелодії світових зірок, побачити намагання молодих виконавців оволодіти майстерністю співу та грі на музчних інструментах. В програмі виступів звучали популярні хіти таких груп, як Deep Purple, Slade, Sweet, Pink Floyd, Black Sabbath, Blood, sweat and Tears, Chikago – все це, як зараз кажуть, з живим звуком та на широкій публіці. Звісно, в тогочасних умовах групі подібного типу існувати було важко, навіть назву «Мандри» офіційно їй заборонили, ототожнюючи її з «путешественниками», тобто – бродягами.

Тож коли після закінчення вузів у членів колективу постало риторичне питання про подальший шлях (зокрема –намагатися працювати професійно чи залишатися аматорами і продовжувати виступати), згоди так і не досягли і в 1976 роз'їхалися хто куди.

У 2001 році відділ культури міста організовував фестиваль ”День народження Львівського рокенролу”. Співорганізатором заходу був Орест Смішко (сьогоднішній бас-гітарист Мандрів), який запропонував зібрати групу у старому складі і виступити. A так, як по щасливому збігу обставин всі учасники групи були у Львові і виявили бажання спробувати ще раз, тож після двох тижнів напружених репетицій на студії Маркіяна Дрібнюка, почалося друге життя Мандрів. Враховуючи те, що на той час в Україні вже існувала група, яка виступала під назвою Мандри, тож вирішили назватися “The Mandry” З 2001 року і до сьогодні, група “The Mandry” виступає перед шанувальниками джаз-року, і є учасником багатьох міжнародних фестивалів, які проходили як Польщі так і в Україні, представляючи музичні програми «Джаз-рок і не тільки» та «Джаз-рок і блюз». І з плином часу творча активність групи тільки зростає.

Outsider Blues (PL Przeworsk)

Jacek Szpytma – гармонія, вокал, автор текстів
Wacław Tworzydło - ударні
Rufin Ruchel – клавіші, гітара
Marcin Strączek - бас
Dariusz Czebiera - гітара
Piotr Bienkiewicz - гітара
Janusz Kraszewski – саксафон
Marlena Szpytma - вокал

Музиканти грають разом із березня 2001 року, дотримуються стилю «чікаго» і напрочуд колоритно виглядають.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!