Концерт Тетяни Балакирської з проектом ОК-ТЕТ
Арт-кав’ярня "Квартира 35"
вул. Вірменська, 35LvivLvivUkraine
(032) 297-56-12Арт-кав’ярня "Квартира 35"

Концерт Тетяни Балакирської з проектом ОК-ТЕТ

5 липня 2010, 20.30 - 22.00, Арт-кав’ярня "Квартира 35" (вул. Вірменська, 35)

Вартість:
вхід вільний

5 липня на «Квартирі 35» відбудется додатковий концерт джазової вокалістки Тетяни Балакирської з проектом «ОК-ТЕТ». Нагадуємо, що Тетяна вчора дала успішний концерт у рамках фестивалю «ФОРТМІСЯ».

«Ok-Tet» - проект вокалістки (в другому своєму аватарі –  музичного журналіста) Тетяни Балакирської, котра виконує авторскі композиції у різних складах. Проект розпочинався як співпраця пані Тетяни із талановитими самарськими віолончелістами - тріо Fan(C),  які стали однодумцями та партнерами у творенні програми.

Нещодавно «Ok-Tet» почав гастролювати як акустичне тріо, у складі якого - відомий московський контрабасист Денис Шушков (який приїде у перерві між своїми виступами у театрі Олега Меньшикова) і гітарист з Архангельська Ніколай Куліков.

Проект представляє мелодійну, проте доволі незвичну музику, в якій, можливо, слухачі відчують натяки на музичну спорідненість з такими виконавцями, як Енні Ленокс, «Fink»  чи "The Books".  Це поєднання витончених мелодій з природнім і часом трішки хаотичним інструментальним супроводом, де витончена точність аранжування сусідить зі зумисною неприлизаністю загального настрою: музика, котра захоплює одночасно своєю простотою и вишуканістю.

В якості співавтора пісень Тетяна спершу запросила знамениту канадську співачку Сієну Дален, а згодом стала використовувати як тексти твори американського поета Едварда Есліна Камінґза та свої власні вірші.

Музиканти впевнені, що програма виявиться цікавою і поціновувачам джазу, і меломанам, зорієнтованим на сучасну інді-сцену. Деякі композиції проекту виконуватимуться на «ФортМісії» вперше.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!