Створення Світу
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
(032) 242-11-63Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Створення Світу

Створення Світу

23 липня 2010, початок о 18:00, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Сайт:
www.opera.lviv.ua
Пошта:
lvivopera@gmail.com
Телефон для довідок:
+38(032) 242-11-63  +38(032) 274-20-80 

Балет на 2 дії.

В пітьмі споконвічного хаосу серед хмар літають ангелочки в очікуванні Бога. Нудиться без діла Чорт. З'являється Творець всесвіту.

Рай створено, але він безлюдний. Бог за своїм образом створює людину.

 

Адам наївний і безпорадний, як дитя. Чорт намагається заманити його в пекло, але Бог вступається за свій витвір. Між ними зав'язується боротьба, з якої Бог виходить переможцем.

 

Адам скучає. Чорт підсовує йому чарівну Чортиху, але Бог рятує Адама від спокуси. Адам скаржиться на самотність і Бог створює йому подругу. Єва розганяє нудьгу Адама. Вони разом бавляться і веселяться. Але Чорт готує їм нові випробування, бо хоче домогтися влади над людьми, заманюючи їх спокусами.

 

Адам і Єва потрапляють в обійми один одного, і нове хвилююче почуття оволоділо ними. Вони полюбили один одного.

 

Чорт прямує за Адамом і Євою, прагнучи затягнути їх в пекло. Він створює на землі страшну катастрофу, яка знищує все живе на своєму шляху. Людству загрожує загибель, але зібравши останні сили, Адам і Єва, жертвуючи собою, рятують людство. Зло відступає. Пробуджується і розквітає земля. Людство впевнено крокує в майбутнє.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!