Паяци
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
пр. Свободи, 28LvivLvivUkraine
(032) 242-11-63Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Паяци

Паяци

22 липня 2010, початок о 18:00, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької (пр. Свободи, 28)

Сайт:
www.opera.lviv.ua
Пошта:
lvivopera@gmail.com
Телефон для довідок:
+38(032) 242-11-63  +38(032) 274-20-80 

Опера.

Маленьке провінціальне містечко на півдні Італії. Сюди прибуває трупа бродячих акторів. Господар трупи Каніо (Паяц), його молода дружина Недда (Коломбіна), блазень Беппо (Арлекін) і Тоніо (Слуга).


Тоніо признається Недді в коханні, але   вона   жартує   з   ним.   Затаївши   злобу,   Тоніо   вирішує   помститись   красуні.   Він підстерігає Недду з молодим селянином Сільвіо, якого вона щиро кохає, попе­реджує Каніо і приводить на місце побачення саме у той момент, коли Недда домовляється з Сільвіо про втечу. Сповнений гніву і відчаю, Каніо вимагає від дружини імені її коханця. Недда відмовляється відповідати.


Тоніо складає план: коханець повинен бути на виставі, і звичайно, себе викаже. Треба буде за ним прослідкувати.

Наближається час вистави. Каніо пригнічений, але йому треба йти грати на сцені і за жартом сховати свої почуття.

 

По ходу вистави Коломбіна зраджує Арлекіна. Каніо намагається розвеселити присутніх, але людські страждання прориваються крізь кривляння комедіанта. Не в силах себе стримати, він відходить від тексту ролі і переходить на продовження своєї розмови з Неддою: "Ні, ні, я не Паяц... Мене ти зганьбила і цю ганьбу я змию кров'ю...".

Це не гра. Глядачі помічають, що сценічна ситуація тісно переплітається з життєвою. Каніо втрачає над собою владу і в запалі ревнощів вбиває свою дружину і її коханця.

Print 

Написати відгук
Введіть код:

Наш канал на YouTubeМи на Facebook!